Prijava

E da i na gledanje ovoga sam se navukao prošle godine kad sam bio bolestan. Čak sam i skinuo bio i krenuo opet da igram, ali sam izbrisao posle mesec dana, aukurac jbt. https://www.youtube.com/watch?v=rw8XpbuSM5Y&ab_channel=DoMiNaToR

Nego gambore igraš li elden ring

Ovo mi je neverovatno, da Generale neko igra posle toliko godina lol. Čak postoji desetak likova koji su stvarno nenormalno dobri i igraju bukv. svaki dan, u keš i to. Igraju turnire za po 500$ i ostalo. Kao neka čudna sekta, + 200 - 300 nas koji o gledamo. Bukv. vukajlija u svetu video igara.

Zap nisam jos trenutno mi se ne gasira da igram te zahtevne igre ne pocinje mi se, igracu svakako preorderovao sam al nmg uvek da igram te from software stvari

ima pun kurac drevnih igrara koje imaju malu, dosta blisku zajednicu, a igraju se i današnji dan. uzmi originalni unreal tournament kao primer, star ko grčka 23 godine, a uvek ima neko da ga igra. to je samo primer, ima ih još dosta takvih igara sa igračim koji 10-20 godina igraju svaki dan, igram i ja DoD sa nekim likovima koji ga od '90ih igraju.

doduše, izgleda da će se taj server ubrzo usmrtiti zbog sankcija jer ga hostaju u rusiji, nema se za leba, kamoli za server.

Za generale sam ovako, solidan vikend igrac, ali kakve taktike pro igraci imaju, ono je ludnica

Wrong Zap, ne baš. Sa svakom armijom 3 taktike max u zavisnosti od toga protiv čega igraju. Jedino što brzo klikću. Imaš i nove generale btw ali nije to to

Elden ring - tezak je

Pa dobro, imaju one fore sa ranim slanjem rpg-ovaca da spemuju supply truckove, to mi bas bio mind blown prvi put kad sam vido, inace vrlo logicno kad pomislis.

Kažu elden najlakši od svih souls igara do sad.

Elden ring - overrated i overpriced DLC za dark souls, isto sranje drugo pakovanje. Izgleda da žutaći videli biznis model ubisofta, ea i 2k a to je štancaj istu igru što više puta možeš i zgrći pare.

Nije baš šmo,s mnogo više ljubavi se pravi, i gejmplej je fantazija, iako u sustini 6 istih igrica, mozda sekiro malo drugaciji

probao pre neko vreme C&C generale da instaliram da probam, i nisam mogo da igram, uzasno izgledaju na novom monitoru, ko majnkraft jebeni.

povecavam rezoluciju, samo jasnije vidim kvadratice.

pravljene igrice za crt, ne izgledaju lepo na novim monitorima

numeš ih naterati da rade u 4:3?

Jeste da Zap, istina, al pogledaš par sati gejmpleja i pohvataš sve bukv.

Nznm Celt ali ova grupa gradjana što peglaju generae i dalje su bukv. kao mi ovde, svaki dan igraju, sve isto igraju, samo nekad uzmu nešto malo para.

Са Генералима је фора к'о и са Старкрафтом, једноставан а динамичан гејмплеј, има и тона модова ваљда, нису баш мала заједница, Генерале нисам играо једно 10 година сиг, ал' били су занимљиви кад су изашли, БФМЕ у истом енџину рађен, додуше не знам што ЕА није наставке Генерала избацивала, поготово јер би били идеални са ДЛЦ-ове и остало....

додуше не знам што ЕА није наставке Генерала избацивала

Зато што се свету десио Твитер, а Твитер не би био срећан када би турбанлија рекао "ви ниид њууу шууууз!" или када би пет-шест набуџених Оверлордова прегазило Амере и турбанлије заједно

Tviter je bukvalno kancer čovečanstva