Prijava

Da, pa ne mozes da skapiras drugi bez prvog. Al meni drugi baaas lego

Al kakvu masinu nema za PC

E pa do đavola. Stvarno samo PS.

A brate iznajmi soni na par dana, nije nesto skupo. Vredi da se odigra

To je PS ekskluziva druže, što kaže galantni iznajmi sony i probaj

Što bi reko jedan stari posterdžija (kasnije otkriven kao plagijator) TERA NA RAZMIŠLJANJE

Odnos između Eli i Džoela, odnos između Ebi i Leva... ma fantazija.

A ima i kul zombija lol

Bukvalno, soni na nedelju dana, ako si na odmoru a ne putujes, cepaj samo to lol. Ako pak ne radis ili si studentarija, koliko veceras da si iznajmio, nemas izgovor

- budi ja u kasnim tridesetim
- sirotilja sa dual kor ddr3 u 2022
- rešim da opikam ps ekskluzivu
- pomozbog druže, hoću da iznajmim ps
- izvolite gospodine, a koje igre igra vaš sin?

https://ibb.co/c23xSP3

Hahahhahahahh

ono je, zajedno s prvim delom, vrv najbolje ispricana prica ikad u ovom medijumu

Za ovakve izjave na vješala, pored živog bitchera i red deda.
Alo druže igraš kao devojčica.

Krenuo sam da igram Oneshot, tvrda priča sve preporuke

Hoćeš ti bre batina?

A nemoj ga, stari weeb je to, mora neka tolerancija. Nisam znao da je i furry doduše.

Sergio Scariolo
Na trećem playthrough-u sam The Last of Us part II. Ne igram nista drugo zadnjih mesec dana, ovo sat vremena dnevno maks, zbog obaveza. Iako treci put, ne skipujem nijedan cinematic i dijalog. Necu naravno nista da vam spojlujem, ali ono je, zajedno s prvim delom, vrv najbolje ispricana prica ikad u ovom medijumu. A i gejmplej kida, nije god tier gejmplej ali je uzasno zabavan, svaki encounter moze da se odigra na 1000 nacina

+12340

A nemoj ga

Šta bre nemoj, počeo je čovek da ga drka na fikcionalno dete od jedno 8 godina starosti i to dete nepoznatog pola sve ti ludo jebem.

Isprobao danas novi Diablo, umesto da radim, jebem si sve. Sve lepo, ali ga usrali sa onim p2w pizdarijama

Ma to je onaj startni hajp i onda ide srozavanje, standardna blizzard priča. Uspjeli su da sjebu WoW, HS, OW, sta ocekivati da ce mobile diablo biti bolja situacija..

Da ne pricamo kako pola svijeta nece moci igrati diablo na mobitelu jer de zauzimati previse i pregrijavat ce svaki mobitel ispod last gen flagshipa i iphonea ispod dvaneske

Na kompu sam probao, mobilni gejming je za gejeve i tiktokere