Prijava

Fokus im je na mobile gamingu s immortalom, na pcu ce umrijeti jos ranije. Zivi bili pa vidjeli

Fall Guys od danas dzabe na Epicu ko nije ispratio

šta ima lepo za telefon

Deinstalirao ovo Diablo govno. Kako mi se posraše u nostalgiju, kevama lekove kupovali od mikrotransakcija dabogda, i ne doteklo im.

Kameni, hocemo li pocet Heroes of the Storm, tamo nema placanja

Ne znam vise ni sto podrzavam ovaj blizzard, neka nostalgija, dabogda propali

Hvala na pozivu, Plidu, ali ne smem. Navučem se ko idiot i onda ne spavam, ne jedem itd, ako je igra imalo dobra.

PS jesi čitao Diablo knjige? Čak su prilično simpatične.

Nisam, ispratit ću. Ima tu materijala, ne sumnjam

Dragon age inquisition igram, ali nekako nije to to, nema ONO NEŠTO jebem li ga, ne ume EA da napravi igricu sa dušom, sve nekako izgleda fejk i usiljeno. Doduše možda je i do mene, nisam igrao dvojku jer sam video da je loše ocenjena, pa možda taj preskok sa keca direkt na ovo otežava da se ubacim u igricu potpuno. I kontrole su haos btw, mora držim desni klik da bi mogao da se krećem kao u svakom drugom krštenom RPG-ju, zašto mora da izmišljaju toplu vodu kad je u DA Origins kamera bila top.

Haha ja neki dan u zajebanciji kažem u fazonu Šmo igra DAI kad ono stvarno jbt

Brt kad sam vido nisam hteo ništa da komentarišem al usrao sam se hahahahhah kako zna koji kurac. BIA si verovatno

Imaš da skineš neki fajl guglaj šmo, nema smaranja s mišem ponaša se ko klasično 3. lice umnogome olakšava gejmplej ozb

Ja i dalje pikam AC Odiseju, imam preko 100h, počeo sam marta nekog evo sad će jul lol al privodim kraju svršavam dosta je bilo

E fala brt, potražiću to. Esi Kasandra ili Alexios?

Kasandra i udaram se sa svakim ko me pita čak sam dao pičku i onom prosjaku/robu šta već

Kad završim AC krećem rimaster MassEffect sve aaa.
Taman do jeseni da spičkam i to pa da vidim šta dalje

Jedva cekam da puknem 100 evra na god of war ragnarok, i da uzmem odmor od 2 nedelje. To ce se poklopiti vrv sa ispadanjem sa SP, tako da ce to biti prelepi antidot

Inace sad ponovo igram gow ng+, ocu zevsov armor da otkljucam i konacno sjebem sve valkire