Prijava

God of War: Ragnarok

9. novembar 2022.

Boy.

Bas uzeh da prelazim onaj deo kad ide sa klincem

Покидао је цео серијал тај до сад, некако сам мишљења да ће прича за Рагнарок (тј. овај део серијала) бити да га Локи вара да му је леџит син да овај побије асгардске богове....

Ne verujem, mislim da će biti time-travel neki aspekt. Posto je jorgmungandir lokijev sin, a u prvom delu mimir kaze da je posle ragnaroka dosao u midgard... nebitno, cak i da je govno prica, a nije, bice gejmplej dojaja

nemojte, nazvaće vas ejdus dečicom.

Igra li neko FIFU na mobilnom?
Prejebena zaraza

Jel p2w?

Jel ima single player sezone?

Jeste, donekle. Kao i WoT, War Thunder i slično.

Ako kupuješ premium brže napreduješ, lakše dolaziš do boljih igrača.

Nema single player sezone.
Imaš regularne utakmice sa AI od kojih uzimaš pare i nagrade, i eventove koji ti daju dodatne nagrade i nove kartice (igrače)

"Lige" se igraju protiv drugih igrača sa sličnim rejtingom ko ti.
Imaš dva moda: hajde da se trpamo VSA, gde igraš minut i po samo hajlajtse, i H2H gde igraš celu tekmu 5-6 minuta, i gde igra blista po meni. Tu u principu možeš da se nosiš nezavisno da li si F2P ili P2W

King Arthur: Knight's Tale врло љубазна игра. А чак и нисам неки нарочит фан turn based шибања али ово арчи.

Planirah da prosetam kroz

A Plague Tale: Innocence

Šmokljo jesi li skinuo ovu mačku neku, vidim popularna igra postala neki memeovi ovo ono

Ti si mačka neka i hodaš naokolo, ne znam još šta je fora pogledaću na yt kasnije

Planiram da kupim Stray, posto vrv do Ragnaroka nista necu ni da igram ni da kupujem. A blizu sam odluci ove godine Panini da se ne kupuje, pa ce budzet da bude popunjeniji.

Inace igram prastari Star Wars: Republic Commando, kolko su nekad bili teži šuteri, i na medium se mučim, dok sam npr Doom Eternal i na hard lagano gazio

Ma iz tog perioda najjače igre, ili sam ja bio klinac pa mi je to bilo impresivno iako nikad nisam igrao taj star wars, znalo se uvijek kad nesto tako atraktivno izadje

Taj SW fps je skroz na mestu sećam se ko kad juče bilo.
Riknulo mi napajanje na kompu, tako da sam počeo KOTOR 2 na starom laptopiću, bogami piči na poluhaj jedva da se greje.
Predobar oldskul rpg iako je smrdljivi SW taj KOTOR 2.
Keca nisam igrao

A preporučujem ti iz tog nekog perioda Clive Barker's Jericho, zanimljiv fps, onako malo neobičan kolko se sećam