Prijava

KVALITET MIMA: CARA

хезно
flashpointarchive.org

program koji instalirate na komp i preko kojeg možete da skinete praktično bilo koju staru flash igricu, koje više ne rade onlajn, jer su ovi likovi uspeli da arhiviraju skoro 200 hiljada istih. svaka im čast, evo satima se zanimam

pre 5 dana

хвала хензо за ову инфо коначно нешто корисно да се постави на теми за мене скинуо сам и пробо неку небитну игрицу ради све лепо ај дај неке предлоге твојих фаворита да се и ја наслађујем

Skino i ja bukv probao 10 igara uradio aninstal

ја немам времена данас ал ових дана ћу скинути и играти још супер ми је то трип мало опуштенција све фул ео и хензо таман да пошаље препоруке

Sledeći korak posle te gimnastike sa fleš igrama je da skinete ROM-ove za MAME.

Absolute zabava.

Bukv princ/doom u dosu 92a b/w monitor na intel 186 > 20k flesh igrica offline

Bio zaeban princ kad treba popijes bocicu ne vidis boju jbg pa kako ispadne

Ех ал' је некад све било боље а сада није сад је горе а не ко некад кад је све било боље уместо сад кад је горе а било је боље ех

Од гејминга остаде само геј. Ал' изненаде понекад, Hades је баш прцао и чекам онај Ghost of Tsushima сто године да изађе за комп, делује да прца исто јако. А и одрастао сам уз Tenchu како да се не ложим.

ako izađe ghost of weebshima port za pc pre negoli CTR nitro fueled bum se izgalamil na nekoga

Па нек изађу оба турим их на курац. Игра ми се и CTR. Него рече ми друг као педерски је AI колико год добро да извозиш стигне те. Је л' истина или је нуб?

nubina je sig nisam nikad igrao imam jednog kežual gejmer frenda irl koji pazario sonija četvorku i kaže da je slično kao original ali koliko je verovati jednom takvom normalfagu postavlja se pitanje

Ко оће нешто маторо и воли туче нек игра Urban Reign на ps2 емулатору. Лагано најбоља туча коју сам играо а прошла незапажено скроз.

nubina je sig nisam nikad igrao imam jednog kežual gejmer frenda irl koji pazario sonija četvorku i kaže da je slično kao original ali koliko je verovati jednom takvom normalfagu postavlja se pitanje

Добро, онда сигурно сере овај мој, никад не игра ништа на највећим тежинама.

Vrlo je pederski AI, mogu potvrditi. A i loading traje beskrajno.

Ооо какав plot twist

pa dobro jebiga u svakoj igri je AI pederski i mora da krade jer je glup

rešenje za to je: get gud

Znači tako zvuče gejmer bumeri koji imaju 2000+ sati u Pongu.

Ko zeli da igra CTR dobrodosao je u moj dom

Poneću svoj džojstik i par reskih kraft sajdera.