Prijava

хвала хензо за ову инфо коначно нешто корисно да се постави на теми за мене скинуо сам и пробо неку небитну игрицу ради све лепо ај дај неке предлоге твојих фаворита да се и ја наслађујем

jaoj komp mi je kući, a nikako ne mogu da zapamtim imena tih igara. kad odem kući sledeći vikend šaljem link moje favorites plejliste, a do tad probajte ove odavde
https://flashpointarchive.org/datahub/Playlists

inače ne mogu da nađem temu za Android igre pa evo vam ovde:

Bloons TD 6 - tower defense igrica

Hoop Land - pikselizovana košarka, na njihovom discordu imate da skinete NBA, Evroligu i čak i ABA ligu :)

игро блунс пре 100 год на браузеру хаха
хвала за ову википедија лист ревидираћу ти пошаљи листу кад будеш мого

Insomnia the Arc
Dobar indi naslov
Moderna oldskul igrica, kompleksnija malo, zanimljiv mix klasičnog folaut i gotik serijala, nema kvest markera što je plus, malo survavjl, malo krafting malo ajtem menadžment. Ima i malo neki stoker vajb reko bih, jebiga ipak je to istočnoevropska škola rpg
Poslednje dane bolovanja trošim tako kežual
Srećna slava svima koji slave odoh kod komšije na gozbetinu

Hah, koja verovatnoća, imam na Steam Insomniu već par meseci i juče je instalirao najzad. I setting i žanr su baš ono što volim.

Igra li neko od vas total war igre?Ja igram Empire Total War i igra mi se bas onako svidja i laksa je od Medieval II total war igre.

https://prnt.sc/77l0l73bYTQ5

evo moje liste flash igrica, ne znam ko bejaše tražio

jel ima gde da radi rejz dva?

тражио је онај што сам те јебо
шалим се ја сам тражио тнх ревидираћу

Hahah koji kurac, a bilo je pitanje vremena realno

Ovo smo svi zamisljali dok kao deca smo se igrali

otišo bi u 1371. na maricu poneo bi sirenu neku da razbudim one pajsere Mrnjavčevićevske pre nego što ih šaka jada turaka obriše sa lica zemlje

Jos bolje, kosovo je posledica a maricka bitka uzrok propasti. Eh, onda bi zeta i deo herc ostali vazda u sastavu srbije, jedino trejdof - macva i vojvodina bi ostale u sastavu madjarske jer se npr Mohac nikad ne bi desio.

Worth it?

Maričke_sirene.mp3 >>>> bombe_devedesetih.mp3

Jel postoji ako uopste postoji neka video igra gde igras s partizani ili cetnici ili joticevci i kako god moze i ustase takodje.Igra je ili strategija ili neka bazirana na call of duty voleo bi uzmem da igram s partizani i raspalim smajser na shvabe.Skeletor nista ti nebi pomogo kalas sam da otidnes u srednji vek ili bi te roknula strela ili bi ostao bez municije dok dodju do tebe, jedino sto mozda bi bilo na tvojoj strani bi bilo to da bi kalas uterao strah u koske kod njihovih ratnika i izgubili bi moral i oni manje disciplinovani bi routovali.Trebala bi ti presvega vojna taktika i strategija ali i ljudstvo.

Zanimljivo je da ta puška koju mi zovemo šmajser, MP38 i kasniji model MP40, zapravo nemaju veze sa proizvođačem oružja Šmajserom, osim činjenice da je on dizajnirao njihovu daleku preteču, MP18, krajem prvog svetskog rata. Uopšte nije učestvovao u dizajniranju i proizvodnji pušaka MP38 i MP40.

Jel mp38 bio u cod2, ihh kako sam volio s tom puškom da rokam