Коју игру следећу да скинем?

  1. игра сам неколико нитвор спидова али најјачи утисак ми је оставио Карбон који и даље скинем отп једном годишње и пређен прво добар је а друго није лаган уопште имаш 4 боса 2 увек пређем без већих проблема онда ме она жена мучи и на крају легендарни ауди кватро онај црвени последња трка и тај последњи град која је то јебачина
    Плус неки од најјачих успомена су они челенџи кад возиш ђубретарски камион и пандури те јуре а ти их разбијаш ко звечке ахахахах

  2. Najteza i najbolja trkacka igra koja postoji je Midnight Club 2, izasla kad i Underground kec. Mogu nitforspidovi da joj puse govno

  3. Atomski, skini Burnout ili Racedriver Grid

    NFS Most Wanted mislim poslednje što sam iz serijala, posle ne znam šta sve izbacivali nit me interesuje

  4. ma da presmece, ja skoro skino kacam uzo komp skino neke nove probo i forza horizon sve smece

  5. apropo ove vuzijeve spike preporucujem kolin mekre 2 to je bila voznjica

  6. Флет АУт 2 какво кидање играо сам то са ортаком пре једно 8 9 10 година онлајн преко хамачија можда тако нешто

  7. Kolin mekre 2 isto institucija bio

  8. čekaj bre kako si igrao flatout 2 multiplejer?

  9. Pa preko hamačija reče čovek

  10. Pre Hamačija bejaše Garena

  11. Ima bolje ideje nego hamachi ja koristim openvpn bridge mode za igranje u LAN preko interneta.Evo i uputstva kako se napravi https://youtu.be/vEZoeYYj4pE?feature=shared .Nego hamachi li ne trazi da imas javnu IP.Hvala skeletor na savetu.

  12. Не могу да се сетим тачно хезно то је било као што рекох пре најмање 8 година а највише 10ак
    постојали су ти програми које сам користио за мултиплејере у то време ево неколико
    Туннгле
    Еволве
    Хамачи
    Гејмренџер
    стим да су неки од ових програма угашени типа Туннгле

  13. andergraund kec i eventualno karbon

  14. Сад кад се подсетим могуће да је гејмренџер био у питању за флетаут мултиплејер

  15. Gejmrendžer <3

    location: belgrade yugoslavia lol

    skoro nesto bio probo i dalje stoji lol

  16. tungle, hamaci, garena..eh

    Midnight Club 2

    lol kako nisam bio cuo za ovo, vrh izgleda

  17. A sjeca li se ko MIDTOWN MADNESS aaa

  18. Plidu se kao kroz maglu seća ćaleta i njegove pentium dvojke

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.