Коју игру следећу да скинем?

  1. el se seća neko DRIVER PARALLEL LINES

  2. Можда мешам игре чуо сам за то хензо али постоји још нека игрица која се зове драјвер и де само возиш кола то су ти мисије а имаш људе по граду које не можеш да газиш не знам је л то тај паралел лајнс

  3. Неее
    ево га то срање што сам ја игро пре 10ак година
    https://www.youtube.com/watch?v=RSHUUGSNGvs
    једва нађох

  4. gle ih ovija newfags pričaju o drajver FRANŠIZI bez da spomenu keca i dvojku

    kako je lepo biti mlad

  5. puno vi pametujete za nekoga ko nije igrao

    B U R N O U T
    T A K E D O W N

  6. Nmž postaneš muškarac ako ne pređeš tutorijal u drajver kec

  7. Postao sam muskarac jedno 20 puta

  8. Iznajmimo soni onda, uzmemo iss, teken i nesto da se ''prelazi'' tipa drajver, kad ono na jednom džojpadu ne radi lepo krstić, na drugom x.
    Muke.

  9. apropo ove vuzijeve spike preporucujem kolin mekre 2 to je bila voznjica

    +100

    Прва видео игра за ПЦ коју сам добио, прије неких 20 година за рођендан. Требало би је само мјесец да сконтам тада како се покреће, али после се нисам одвајао.

  10. Daj nesto da igramo u multiplejer.Zainteresovani nek mi pisu u PP. Mozemo valjda preko epsxe da igramo tekken i mozda epsxe ima podrsku za LAN.

  11. mogli smo dote malo a

  12. Oce neko haxa? Vecim lopticama da sutiramo manju?

  13. Imam mod za QWER za warcraft III frozen throne tako da mogu kastujem magije u dotu isto ko u LOL.

  14. Half Life 2 je odlican za svakoga ko obozava da cita teorije zavere.Voleo bi kad bi se igra reworkovala tako da ubace element korona virusa u igru.

  15. to ti je originalni deus eks

  16. deu seks

    atomski kad će halflajf trojka brate

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.