Коју игру следећу да скинем?

  1. ма да сви знају ту слику кад јаше међеда путин

  2. ja prvi put vido ahaha

  3. tako da pliduu nema binga lidla i slicnih mapa al ima svetofora bajo

  4. Bio kompletni KCD prvi deo sa svim nadgradnjama za €3 (tri evra) na stimu juče, ne znam da l jos traje

  5. traje do petog septembra, 3,99 evra je sa svim DLCovima (devedes devet centi mnogo menja stvari nama sirotinji)

  6. Kako nas verglaju govna mletačka sa tim forama tačno sam zaboravio na tih 99 centi

  7. Dao sam im, nek potroše sve ko im jebe mater

  8. Sledećeg četvrtka fm24 free na epic

  9. Ne dočekasmo kreka, al zato će legala da bude

  10. Ja bi s nekim ako je raspolozan da odigram nesto.Moj komp je taman da moze pokrece KCD na low.Igra mi se rise of nations.

  11. skeletore podseti me u četvrtak plz

  12. ааахаххахахахахах
    па јбт ови хрвати су гори од јевреја

  13. Interesuje me saundtrak imal čavoglave

  14. koja lozana jbt tudjman bukv zrtvovao vukovar ko naser srebrenicu

  15. mi da napravimo ovakvu igricu čak i o prvom/drugom svetskom ratu skinuli bi je sa stima u roku od dan

  16. ај ми срби направимо игрицу о страдању јевреја о холокаусту и тако то имада зарадимо милијарде кад нас јеврејски лоби погура

  17. Treba napraviti igricu lgbt+ pride riot simulator, tu su pare, pa biraš stranu i džender, ful kastomizacija - peder, lezba, woke degen, porodičan strejt lik, pandur.

    Može i PvP, još bolje

  18. Koju stranu biras Manijake

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.