Prijava

A je li on neko sa Vukajlije?

Nemam pojma, ali video sam komentar tamo, neko je rekao da stavi na vuku pa sam se i ja pitao.

E po meni je koncert bio odličan šta god drugi pričali.

Pogledajte ostale njene klipove i videcete da ismeva sve redom...To joj je posao. A da zna gde je Srbija i bilo sta o njoj ne zna, verovatno joj pisu kao Ivanu Ivanovicu sta ce da kaze.

Дакле, блам је уопште одговарати на тако нешто. Али ако си већ толики нолајфер да одговараш на ниске прозивке, онда уради то цивилизовано. Употреби своје знање и културно докажи некоме како није у праву. Овим вређањем је човек само потврдио све што је она рекла за Србе. :) Смешно.

U pravu si,brate.Mogao je to malo kulturnije.Treba da se odgovori na uvrede,ali moglo je kulturnije.Što kaže Ludi Čak i Jevreje i crnce je isprozivao.

mogli su da nađu nekog ko barem zna da priča, a da ne zvuči ko Šerbedžija kad glumi Rusa. Isprozivao je jevreje i crnce, brate, lik ništa nije objasnio realno.

Meni se čini da je dečko bio ironičan i da je namerno tako pričao kao da je izašao iz Borata...

Јесте, сав пуца од ироније... :) Шио ми га ђура.

Treba njoj jedna srpska batina, da je prosvijetli. Pa će u idućoj emisiji da recituje Kraljevića Marka.

A dobro,ne možete ga zbog jezika sad optuživati.Ipak je to strani jezik.

Ja baš imam suprotan utisak iako mi ovaj klip nije smešan uopšte.

Nije postigao efekat ironije u ovom klipu i izgleda jos gluplje, kao da smo mi stvarno takvi..tako nas je predstavio.

Neka, neka... Biće im krivo kad jednoč i mi opletemo po njima u Žikinoj šarenici.

Hvala ti Bože na Novaku, inače bi me bio sada blam. Srbi nisu genocidan narod i tačka!

Što kaže Dub, dao bih joj samo ovu moju cigansku močugu i dobro bih je izdevetao njome tako da bi sledeći dan pevala 'Svilen konac' sve u šes'.

Hvala ti Bože na Novaku, inače bi me bio sada blam. Srbi nisu genocidan narod i tačka!

Hvala ti Bože na Mirku Vučiniću(iako je priglup),inače bi me bio sada blam. :)

Jebote, lik je maksimalno bio ironičan, ne mogu da verujem da ne kapirate. Ne primećujete isforsiran akcenat?

Srbi su ispljuvani zbog nastupa Amy Winehouse

Ne, nisu Srbi ispljuvani zbog koncerta, nego zbog svega ostalog što si već naveo u uvodnom postu, a ovaj događaj je bio samo okidač da se Amerika podseti gde to beše i šta to beše Srbija, s obzirom da za njih i nismo ništa drugo do Kazahstana.
Ne znam samo zašto se toliko neki uzbuđuju, mislim da je i Ox na prvoj strani podsetio na to kako svet i dan danas čim mu je zgodno gleda na Nemce i II sv.rat.
Pa primetila sam da se čak i ovde, čim se desi krađa bakarnih cevi iz bolnica, kada ugledamo divlju deponiju, kada deda siluje kerušu pred očima unuke izgovara :
-Vidi koji Kazahstan! (verovatno zbog Borata, jer pre toga mnogi nisu ni čuli za dotičnu državu)
Prema tome...šta reći? Zašto niko ne uzima u usta u tom kontekstu, na primer Švajcarsku?

Ne znam što mu je uopšte trebalo da pominje Jevreje i crnce.Jes bio ironičan,ali isto...

Opusteno ljudi, ta riba ne bi znala da nadje Srbiju na karti. Drug mi je rekao da oni tamo misle da se kod nas stalno ratuje i da nije bezbedno, tako im mediji prezentuju stvari, nisu jadni krivi sto su budale.

Ua američkoj propagandi, ua! :))))