Prijava

Све ове кретене што признају колективну кривицу за појединачне злочине ја бих лепо казнио у складу са признањем.

+ 10

Ali ježim se kada vidim kad ovde krenu da pričaju o srpskim zločinima u II svetskom ratu. Kako nas bre nije sramota, umesto da svi odemo u Jasenovac da nas lepo pokolju mi pružali otpor i svetili se... Stvarno...

Ронлингстонси могу да буду нормални, али Еми не може.

Na Emi će zaboraviti sa prvom kišom. Trenutna senzacija poznatija više kada se pijana usere, upiša ili ispovraća nego po pesmama.

"Mr. Ming ево шта треба да радимо - да као Шкоти у ``Храбром срцу`` сви задигнемо килтове и американцима покажемо голе гузице и длакава муда! "

Brate, to je film. Ti ces reci, baziran na istorijskim cinjenicama. Ok, to se desilo pre 500 jebenih godina. Kapiram da smo napredovali od tada.

I koji vam je bre kurac, sto svaku temu morate da pretvorite u "KO JE KOGA KLAO" ?

Do koje mere moze da vas inspirise izjava neke tamo nekulturne i tuzne zene, ja sam zadivljen.

Mene je sramota, doživljavam težak transfer blama od izjava ljudi na ovoj temi.

I find it difficult to masturbate on this thread.

http://www.vijesti.me/svijet/kao-prvo-amy-winehouse-nije-pevacica-svetlana-je-pevacica-clanak-25371 AHAHAHAHAH, muda su mi se zacrvenela!

I koji vam je bre kurac, sto svaku temu morate da pretvorite u "KO JE KOGA KLAO" ?

Tema je počela sličnom izjavom o kasapskom narodu Serba.

koji vam je bre kurac, sto svaku temu morate da pretvorite u "KO JE KOGA KLAO" ?

Talenat učesnika internet konverzacije.

“Mislim da koncert nazivaju katastrofom u Srbiji. To je zemlja gde se dogodilo etničko čišćenje i genocid, a oni smatraju da je njen koncert gori od toga”,

Eto odakle, prvi post i izjava one budale Čendlera.

Ja sam se celo veče prevrtao u krevetu i nisam mogao da zaspim zbog toga što su nas ispljuvali. Mislim, nikad se to do sad nije desilo, pa nisam to mogao tako lako da podnesem.
Nadam se da se neće ponavljati.

Uuuu šta joj je rekao. :)))) I neka je.

Haha, dobar je. Objasnio botoks kurvi!

МЕГАБЛАМ.
Ништа није објаснио, поступио је као најжешћи кромањонац и сировина. Блам ме због њега и што ће сад мене још више да трпају у исти кош са таквима.

А још већи блам, кад сам отишао на Јутјуб и видео скор 84:0. Онај један минус што видите, то сам ја.

А најежио сам се од блама кад је рекао 'јор президент из нигро'. Јој, црвенила.

Ma daj Džimi,šta je drugo moglo da se uradi onoj kravi.

МЕГАБЛАМ.
Ништа није објаснио, поступио је као најжешћи кромањонац и сировина. Блам ме због њега и што ће сад мене још више да трпају у исти кош са таквима.

А још већи блам, кад сам отишао на Јутјуб и видео скор 84:0. Онај један минус што видите, то сам ја.

А најежио сам се од блама кад је рекао 'јор президент из нигро'. Јој, црвенила.

+1, mogli su da nađu nekog ko barem zna da priča, a da ne zvuči ko Šerbedžija kad glumi Rusa. Isprozivao je jevreje i crnce, brate, lik ništa nije objasnio realno.

Možda je mogao malo ljepše da joj objasni,za ono etničko čišćenje i genocid...a ovako se samo isprdao sa njom.

A je li on neko sa Vukajlije?Vidim dolje u komentare da pominje Vukajliju.

Ma daj Džimi,šta je drugo moglo da se uradi onoj kravi.

Копираћу свој пост од пре неколико страна:

Треба да будеш много ретардиран да би се обазирао на ставове неке тамо комичарке (која очигледно тролује) и да њено повезивање концерта са геноцидом од стране појединаца од пре 20 година доживиш озбиљно.

С друге стране, људи који се на то обазиру такође имају и двоструке аршине. У свим српским 'хумористичким' серијама се пљује Америка са све Американцима који су наводно 'бездушни', 'глупи', 'необразовани' у односу на Србе, Срби су до јаја народ, успешни у науци, спорту, Амери им краду Мозгове, Амери могу да им се напуше курца. Је л' то као океј?

Баш сам пре неко вече налетео на неку новију серију у којој Иван Бекјарев оплете онако сочно по Американцима, глуми неког човека пуног стереотипа, а тачно се види да је то и став режисера серије.

Е, сад, то што се ја слажем да ти људи који су отишли на Ејми Вајнхаус јесу ретардирани, то је друга прича. А друга прича је, јер нема везе са Србима, него са свим њеним фановима у свету.

Дакле, блам је уопште одговарати на тако нешто. Али ако си већ толики нолајфер да одговараш на ниске прозивке, онда уради то цивилизовано. Употреби своје знање и културно докажи некоме како није у праву. Овим вређањем је човек само потврдио све што је она рекла за Србе. :) Смешно.