Prijava

Da, Džimi, ali Ameri su najsvježiji miks. Došli Englenzi, svratili Španci, malo Indijanaca, malo divljaka latinosa prešlo, Kinezi, ko zaraza, ma trpaju sa svih strana...

Нисам ја рекао да су Срби ретарди. Где сам то рекао?

Vidiš smajli brate...

И ретардирано је то што је овај лик урадио. Можда он сам није ретардиран, али је овај клип уберретардиран.

Daleko manje retardiran od onoga što je botoks kučka uradila.

А овај Џими ко неки шпијун....Ти човече ко да ниси СРБИН....Иди у Америку ако ти овде није лепо.

Ахахаха! :))

Srbi makar imaju neke duze korene od njih.

(p.s. nisam patriota)

Па, баш зато треба да је Србе блам. Имаш дуге корене и као неку традицију, а ипак спадаш у земље трећег света. Зар не би требало да извучеш неке поуке и да научиш нешто ако имаш традицију и корене? Значи да су неспособни. С друге стране, Америка има много краћу историју, нема 'корене', а најразвијенија је земља на свету. Значи да су нешто успели да ураде за кратко време и у праву су што се тиме поносе.

Значи да су нешто успели да ураде за кратко време и у праву су што се тиме поносе.

Zato što u Americi nije bilo bitno, a nije ni sada, ko si i odakle si već šta umeš.

Daleko manje retardiran od onoga što je botoks kučka uradila.

Ма, брате, слажем се ја да је то што је 'ботокс кучка' рекла глупо. Али онај ко одговара на то и прима се, мора да је још глупљи.

A kontate da Ivan Ivanović isto to radi?

To za Ivanovića rekoh i ja u jednom postu negde davno na sredini teme.Onaj lik sa klipa je za rubriku transfer blama,verovatno i on hoće pet minuta slave.Ako se spuštaš na nečiji nivo,nisi ništa bolji od njega.

A što se ljudi žale kad oni spomenu nas, a mi pljujemo te iste Amere svaki dan? Evo, konkretno, koji vic ima sa Amerom, a da on preživi, da ga ne izjebu, ili da ga ne zajebe Srbin ili Bosanac?

Evo, konkretno, koji vic ima sa Amerom, a da on preživi, da ga ne izjebu, ili da ga ne zajebe Srbin ili Bosanac?

Pa kad je glup:)

Ako se spuštaš na nečiji nivo,nisi ništa bolji od njega.

Bravo.

A što se ljudi žale kad oni spomenu nas, a mi pljujemo te iste Amere svaki dan? Evo, konkretno, koji vic ima sa Amerom, a da on preživi, da ga ne izjebu, ili da ga ne zajebe Srbin ili Bosanac?

Bravo i tebi. Mi radimo to isto njima,čak i gore(naravno,zato što su veća država).

To za Ivanovića rekoh i ja u jednom postu negde davno na sredini teme.Onaj lik sa klipa je za rubriku transfer blama,verovatno i on hoće pet minuta slave.Ako se spuštaš na nečiji nivo,nisi ništa bolji od njega.

Zamisli da ti neki lik ti pljusne šamar na ulici pred gomilom ljudi i ti bi mu reko da nećeš da se spuštaš na njegov nivo, okrenuo se i otišao. Al' dobro, jeste da prepucavanje preko neta nema baš neke veze, al' možeš da razumeš zašto se lik napržio da joj "odgovori".

A što se ljudi žale kad oni spomenu nas, a mi pljujemo te iste Amere svaki dan? Evo, konkretno, koji vic ima sa Amerom, a da on preživi, da ga ne izjebu, ili da ga ne zajebe Srbin ili Bosanac?

Тај рад.
У суштини, Србима који пљују Амере много тешко пада што Амере заболе за њих, не знају чак ни шта је, ни где је Србија. И онда кад се неко сети Срба и помене их у неком негативном контексту, одма' шизење. :) Повређен као неки понос.

Zamisli da ti neki lik ti pljusne šamar na ulici pred gomilom ljudi i ti bi mu reko da nećeš da se spuštaš na njegov nivo, okrenuo se i otišao. Al' dobro, jeste da prepucavanje preko neta nema baš neke veze, al' možeš da razumeš zašto se lik napržio da joj "odgovori".

Ali ona ništa konkretno njemu nije rekla.A to što se on našao uvrijeđen(razumijem ga) i bio u obavezi da odgovori,e to je nešto drugo.

Па, баш зато треба да је Србе блам. Имаш дуге корене и као неку традицију, а ипак спадаш у земље трећег света. Зар не би требало да извучеш неке поуке и да научиш нешто ако имаш традицију и корене? Значи да су неспособни. С друге стране, Америка има много краћу историју, нема 'корене', а најразвијенија је земља на свету. Значи да су нешто успели да ураде за кратко време и у праву су што се тиме поносе.

Ameri kad kradu i prave sranja rade nadju nacin da doprinesu svom narodu, kod nas kad neko krade i pravi sranja radi to iskljucivo radi sebe i za svoje dobro sjebavajuci druqe i tako je oduvek.

Da se razumijemo, ja ne volim Amere, ali me tako boli kurac šta oni govore i misle o Srbima. Dok ne dođu u Srbiju i vide kakvi su ovde ljudi, oni će misliti da ovde žive divljaci zbog ljigavih medija. Goni to u kurac, mene više brine moja obrisana definicija.

Zamisli da ti neki lik ti pljusne šamar na ulici pred gomilom ljudi i ti bi mu reko da nećeš da se spuštaš na njegov nivo, okrenuo se i otišao. Al' dobro, jeste da prepucavanje preko neta nema baš neke veze, al' možeš da razumeš zašto se lik napržio da joj "odgovori".

Не претеруј. Није физички напад исто што и ниска прозивка. Неадекватно ти је поређење.
Кад би ми неко насред улице у некој страној земљи нпр. рекао ''Види га, Србин, они кољу Муслимане и врше геноцид, хоће ли и Казахстанци да почну да нам долазе?'', само бих га бело погледао, помислио у себи 'Има нас свакаквих', окренуо се и наставио да гледам своја посла.

Zamisli da ti neki lik ti pljusne šamar na ulici pred gomilom ljudi i ti bi mu reko da nećeš da se spuštaš na njegov nivo, okrenuo se i otišao.
Setio se solidno da mi odgovoriš,naravno da bih ga prebio,ja sam Balkanac :)
Nego,ova situacija baš i nije merodavna,Vesna ti je već obrazložila,cenim i da onog lika zabole kurac,već je hteo instant popularnost.

Vi koji govorite da i mi njih prozivamo ste u pravu, ali nije isto da neko na TV-u to priča milionima, ili kad neko od nas ispriča vic, ili sere po forumu.

Dok ne dođu u Srbiju i vide kakvi su ovde ljudi, oni će misliti da ovde žive divljaci zbog ljigavih medija.

Море, брате, ја кад уђем у онај ГСП и кад видим какви су тамо дивљаци, дође ми да плачем. :/ Боље да не долазе странци. Да не гледају оно.