Prijava

Море, брате, ја кад уђем у онај ГСП и кад видим какви су тамо дивљаци, дође ми да плачем. :/ Боље да не долазе странци. Да не гледају оно.

+
Ili u postu, banku, kad se negde nesto deli za dz...

Море, брате, ја кад уђем у онај ГСП и кад видим какви су тамо дивљаци, дође ми да плачем. :/ Боље да не долазе странци. Да не гледају оно.

Jebi ga, ne vozim se gradskim, pa ne znam. Ali mislim da većina stranaca promjeni mišljenje o Srbima na bolje, kad dođu ovde.

A dobro to sa GSP-om,GSP je mila majka kakav je metro u Parizu i nekim gradovima(iz oka kradu).Svugde imaš divljaka i stoke,u pitanju su samo načini na koji se ispoljava divljaštvo.

Море, брате, ја кад уђем у онај ГСП и кад видим какви су тамо дивљаци, дође ми да плачем. :/ Боље да не долазе странци. Да не гледају оно.

A dobro,šta drugo očekuješ od gradskog prevoza u Srbiji(u Cg i okolini)?
Imaju oni i osim toga šta da vide.I to mnogo lijepih stvari.

Pa rekoh već, to za "šamar" nema veze s net situacijama, al' donekle mogu da razumem pa mi nije neki blam. Nismo svi isti, a to da l' mu je samo popularnost motiv ili se i pored toga iznervirao, neću da ulazim u to.

Кад би ми неко насред улице у некој страној земљи нпр. рекао ''Види га, Србин, они кољу Муслимане и врше геноцид, хоће ли и Казахстанци да почну да нам долазе?'', само бих га бело погледао, помислио у себи 'Има нас свакаквих', окренуо се и наставио да гледам своја посла.

Teško da bih prećutao, ne znam dok se ne nađem u takvoj situaciji.

Ali mislim da većina stranaca promjeni mišljenje o Srbima na bolje, kad dođu ovde.

I ja mislim.Gledam to kao Crnu Goru(jer sam iz CG),ali ista je situacija.

Pogledati video, molim

Pogledao. :)

kad se negde nesto deli za dz...

Moj doveo neke prijatelje iz Nemačke ovde. Oni su ždrali dok nisu popadali, pili su pivo i rakiju u isto vreme. Baba mi je samo rekla 'Je l' vidiš kako je na Zapadu kad ima nešto za džabe, da može odneo bi ovo kući'. Tako da ne tupite...

Moj doveo neke prijatelje iz Nemačke ovde. Oni su ždrali dok nisu popadali, pili su pivo i rakiju u isto vreme. Baba mi je samo rekla 'Je l' vidiš kako je na Zapadu kad ima nešto za džabe, da može odneo bi ovo kući'. Tako da ne tupite...

Ja znam da Švajcarci i Njemci škrtare, a kad je za dž tovare u sebe kao da nema dna. Kod njih moraš da pitaš da li možeš da sipaš još, kad odeš na ručak. ŠKK ideš na ručak, ako moraš da moliš za još?! Kod moje babe nikad niko gladan nije izašao iz avlije.

Moj doveo neke prijatelje iz Nemačke ovde. Oni su ždrali dok nisu popadali, pili su pivo i rakiju u isto vreme. Baba mi je samo rekla 'Je l' vidiš kako je na Zapadu kad ima nešto za džabe, da može odneo bi ovo kući'. Tako da ne tupite...

Mожда су само били гладни. :)
Али није исто кад је неко гладан и кад се преждере, и кад има мртвих и рањених приликом дељења садница трешње. :))

Imam osecaj da ce se i ova tema zavrsiti sa jebanjem ili sisama. :DD

Moj doveo neke prijatelje iz Nemačke ovde. Oni su ždrali dok nisu popadali, pili su pivo i rakiju u isto vreme. Baba mi je samo rekla 'Je l' vidiš kako je na Zapadu kad ima nešto za džabe, da može odneo bi ovo kući'. Tako da ne tupite...

Ovo je tačno, od mnogo ljudi sam čuo da su na Zapadu takvi, jebiga, kapitalizam, što veća korist, bez obzira na sve, ako je besplatno, tim bolje.

Ali Ejmi je Engleskinja, ni ona nije njihova. Sprdaju se sa dešavanjima u Evropi, kod njih u Holivudu smor.

Kako bih sad tukao nogom u glavu onu Celsi dok joj ne otpadne!

Kako bih sad tukao nogom u glavu onu Celsi dok joj ne otpadne!

Ето, ти си жив пример да је она и у праву била. :)

Ovaj lik sa klipa deluje kao muslimanski ekstremista koji je ispizdeo jer mu se Saut Park sprda s Muhamedom.

Generalizacije su oznaka glupaka kada su izgovorene ozbiljno a ne u cilju izazivanja smeha. Mada se i u humoru prilično nisko kotiraju, ali dobro, može nešto od njih da se izvuče ako se potrudiš ili imaš talenta.

Zato se nadam da ćete svi vi koji ste na ovoj temi napisali "Ameri su ovakvi..." "Srbi su onakvi...", "posetioci koncerta Ejmi Vajnhaus su takvi..." razmisliti o tome još malo.

Probajte s ovime: "svi članovi mojeuže porodice su..." ... Pa ako možete da nađete nešto što baš svi dele, a da nije genetski poremećaj, svaka čast. Kako onda možete da mislite da neka šira grupa ljudi deli nešto značajno zajedničko osim potrebe za vazduhom, kalorijama i jebanjem?

Džimi, najzrelije pričaš na ovoj temi, osim komentara o retardaciji posetilaca koncerta. Posle si se ogradio, čini mi se, da misliš na one koji se bune. To je OK. Ja sam bio i ne bunim se, jer je bilo bar 50% šanse da se dogodi onako nešto. I to je autentično. Bolno, neprijatno, nije vredno datih para, ali je makar autentično - jer njena muzika i reči su baš o tome što se dogodilo pred našim očima za vikend.

Hvala Ariel, sad znamo šta je generalizacija.

Džimi, najzrelije pričaš na ovoj temi

..je trebalo da glasi:"Džimi, po mom mišljenju, najzrelije pričaš na ovoj temi."