Prijava

@Lestat: Olololo Čmariel, obožavam te fore... Nisam ja tebi mislio ništa uvredljivo, nekako sam uvek Lestata zvao Leštat, još od kada sam čitao te glupe knjige sa 16ak godina...

nekako sam uvek Lestata zvao Leštat, još od kada sam čitao te glupe knjige sa 16ak godina...

Šta to mene ima da interesuje, vidiš dobro kako glasi moj nick. A što se tiče glupe knjige, nisam uopšte ni čitao tu knjigu tako da nemoj da misliš da znaš zašto sam baš taj nick uzeo(što je inače potpuno nebitno za ovu temu). I o'ladi malo s suptilnim vređanjem inteligencije, nije fora kad mi nisi na dohvat ruke, ako me razumeš.

Pa eto, žališ se i šališ se, pa ti objašnjavam oklen mi to. Meni je gotivno to izvrtanje nadimaka, jebiga. Al što kažeš, da ne oftopikujemo više, komad iliti pis!

Gotivno i meni, ali samo s autorima s kojima sam "dobar", tebe ne znam jebi ga. Završavam s oftopikom.

@lestat

kakva glupost, i sad ja treba od modova da tražim da banuju pola sajta jer su mi ime pisali "gagafejl" umesto "gagafail" kako treba? ako ti smeta to promeni ime(meni ne smeta nego više volim ovo :P )

ontopic

na koncert je valjalo otić samo da vidite spektakl. nisam bio i žalim.

Idite bre 16 strana samo spama.
Što te tiče ovih komentara
Emisija je Bezvezna ovo ono

Ja gledam chelsea lately skoro svaku epizodu.
Ima ekstra fore, radila je sa mnogo poznatih faca,ali
Šta koga briga šta je rekla jedna bab koju gleda više od milion ljudi ;)

kakva glupost, i sad ja treba od modova da tražim da banuju pola sajta jer su mi ime pisali "gagafejl" umesto "gagafail" kako treba? ako ti smeta to promeni ime(meni ne smeta nego više volim ovo :P )

Šta lupaš bre brate? Gde sam ja tražio da ga banuju? Nisi razumeo o čemu se radi, a ako te baš zanima, javi se na pvt, rekoh da neću više da oftopikujem.

Džimi i Filantropofob kao i uvek kobjašnjavaju.

E ovi kreteni iz emisije su stvarno đubrad, sada se izvinjavaju preko Twitera. Najviše mrzim te govnare koji prvo seru pa pojedu to!!!

Ko Čeda i crnci iz Afrike. Eto na kom smo mi nivou u njihovim očima.

Знао сам да не треба да читам. Једна од најсмрдљивијих тема на читавом форуму. Требало је да падне овде неко јебање, одавно.

Па, у оваквим ситуацијама, кад Амери нешто нас прозивају, саветујем да посетите рецимо:
http://www.peopleofwalmart.com/photos/random-photos
и да мало видите како изгледају Американци који гледају такве и сличне емисије...

Добро, ајде, можда претерујем кад кажем да су још већа. Али су папазјанија дефинитивно. :)) Ретки су народи који нису папазјанија.

Па да, Исланђани су ваљда најчистији. Само зато су сви рођаци и инцести, пошто се јебавају само између себе и ретко доводе странц.

Срби су говна и то тако треба достане! Ево саће још и да признају косово и доказаће да су говна!

Vala treba da se izvini! Ja cvrsto verujem da smo VELIKA nacija, ne po broju, vec po delima...tako sam vaspitavan, tako sam ucen u skoli u tu nema trunke propagande niti ispiranja mozga...
nijedna nacija se ne uci da mrzi sebe...

Joj vala sto i vi znate razvlaciti ova sranja po 20 strana, ja bi se smorio na 3-oj strani materemi....

Koji ste vi primarijusi, u toj emisiji nama je bio posvecen, sta znam, deo od 5 minuta, publika je verovatno to do sada zaboravila i okrenula se sledecoj emisiji, il' nekoj novoj mejnstrim zabavi, boli njih za neku tamo drzavu Sibira u sred Azije, iz koje je Mladic.
EDIT: Ako se vec trazi odgovor na ovu prozivku, onda je najbolje poslati Nista ali logopede.