Prijava

"svi članovi mojeuže porodice su..."

blago rečeno zatuceni, eto, nije genetski poremećaj.

Pa eto: svaka čast, Ludi čače.

da probam ja "svi članovi moje uže porodice su dvonošci"

I da, Leštate, po mom mišljenju, ali i objektivno. A moram da izdvojim i Filantropofoba, prvi čovek rekao očigledno - pogledajte klip pa pričajte, a i poznajte engleski, kapiram da ne može baš svako da isprati ono.

A moram da izdvojim i Filantropofoba, prvi čovek rekao očigledno - pogledajte klip pa pričajte, a i poznajte engleski, kapiram da ne može baš svako da isprati ono.

Ona fora za genocid je bila donekle dobra, jer ide na to da smo se nagledali katastrofa i da znamo šta je loše, pa kad mi kažemo da je Ejmi loša bila, onda je stvarno loša, ali koji joj je kurac bio da sere po Šutanovcu (realno i treba, ali opet, ne zna o njemu ništa) i da kaže "So is your country."?

Leštate

Ja sad tebi treba da kažem Čmariel? :)

I da, Leštate, po mom mišljenju, ali i objektivno. A moram da izdvojim i Filantropofoba, prvi čovek rekao očigledno - pogledajte klip pa pričajte, a i poznajte engleski, kapiram da ne može baš svako da isprati ono.

Svi smo mi objektivni po svom mišljenju. Pogledao sam klip pa pričam, dronfulja se proserava, lik odgovara ironično čime ismeva njenu zatucanost, nije ga trebalo bukvalno shvatiti. Za moj engleski ne brini.

Не знам шта сте писали на 14 и кусур страна, али контам да се своди на: пичка јој се распала! Јесам у праву?

срби урнишу фб страну ћелзи хенлер, плету по њој од јуче. оно је за трансгер блама.

И даље њах.
Нема сврхе да се обазирете на ту комичарку.

То сам и ја видела. Као да ће нешто тиме постићи. Генијално.

срби урнишу фб страну ћелзи хенлер, плету по њој од јуче. оно је за трансгер блама.

Блам, блам... :(
После се ти исти људи жале како Србе нико не воли.

Она је прва почела!

Она је прва почела!

Učiteljice, učiteljiceeeee!

Hugocavez
Она је прва почела!

Добро, није да није.

а жгадија из ахел спрингера то здушно прати, истроловаће масу још више после овог чланка http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/261696/Besni-Srbi-protestima-zatrpali-fejsbuk-stranicu-americke-komicarke

Je l' pogledao ko ovaj snimak gore?

Je l' pogledao ko ovaj snimak gore?

Jesmo svi.

Ја нисам. Довољно ме блам од неписмености у наслову.

Ја нисам. Довољно ме блам од неписмености у наслову.

A i to što kažeš.:)

Šta vas boli kurac šta pričaju jebeni Ameri, 'ajde, neka smo ljudožderi, a oni su debeli i glupi. Tako da smo u boljoj poziciji. Pusa pusa ;) lolo