Prijava

Mr. Ming ево шта треба да радимо - да као Шкоти у ``Храбром срцу`` сви задигнемо килтове и американцима покажемо голе гузице и длакава муда! Што би се ми трудили да се допаднемо нацији која је себи дозволила Буша за предсеника? Ми треба пре свега да се трудимо да ценимо себе и да због себе будемо бољи, уреднији, вреднији, углађенији. А ако се трудимо због неких истребљивача Индијанаца, Мексиканаца и других нација, онда смо ми јадни, а не они.

Срби би генерално сада требали овако да узврате ударац: Да се на овај исти датум, када је одржан њен ``концерт``, организују дани пијаних певача у њену част и да дамо свакој дрогираној и пијаној свињи да се дере у микрофон. Да направимо избор за ``мис Еми Вајнхаус``. И сваке године исто. Све да стерамо на шалу. То је најбоље што можемо, само ако хоћемо. Или да једноставно заборавимо крмачу и надамо се следећем доласку неке познате и цењене групе која држи до себе.

Meni je žao porodica ljudi koje smo poklali.I to je to.

Koga smo to zaklali?

Razumite je, bila je pod opijatima. Pa svi muzičari izlaze na scenu u alkoholisanom ili nafiksanom stanju... Ona je to samo malo teže podnela...

koji smo to mi koji smo poklali?..ja?..ti?..Sizif?....

koji smo to mi koji smo poklali?..ja?..ti?..Sizif?....

Pa Mi bre, znaš da mi imamo običaj da uzmemo noževe i koljemo iz čista mira. Si gledao onaj film sa Ričard Girom kako koljemo trudnice i čupamo decu iz utroba? I kako ćemo posle u EU?

Nemoj sad da se izvlačite.Mi smo monstruozna koljačka mašina.Evo ja naprimjer zakoljem po desetero novorođenčadi prije doručka da otvorim apetit.

Hahahah,gde se setiste Gira,u onom filmu su i srpske babe imale automat za svaki slučaj :D

Evo ja naprimjer zakoljem po desetero novorođenčadi prije doručka da otvorim apetit.

Pa kakav si ti to Srbin bre??? Samo 10???

ja sam prestao da koljem..odavno...ima 10 godina...nije evropski i nije urbano....

Хаха, чуј десет... Па ја сам толко клао док сам био кљинац.

Ima i ona serija američka kao u BG-u neka banda sa istetoviranim plavim zvezdicama na rukama pa glavni baja hoće da se obračuna sa njima a neki lik mu kaže nešto na foru 'Da li si ti normalan, oni ubijaju decu!'.

Nije zaslužila pljuvanje, pošteno. Zaslužila je 'bukake' od svih prisutnih muškaraca na koncertu.

Jebiga, nisam ja zaludan k'o vi.Dobar dio jutra provedem pjevajući ravnogorske pjesme i paleći okolna sela.Novorođenčad mi dođu usput.

Dobar dio jutra provedem pjevajući ravnogorske pjesme i paleći okolna sela.

SrBenda!!!

Ovde još samo BMK fali :D

Ma može ta 'komičarka' da se sagne i popuši ga svim Srbima.

Ви се спрдате, али ствар је озбиљна. Свако ко каже да је крив, треба да одговара. Ја нисам никог убио нити се осећам кривим за нешто што је неко други урадио. Све ове кретене што признају колективну кривицу за појединачне злочине ја бих лепо казнио у складу са признањем. Ако си крив, онда испаштај.

А како смо почели са извртањем истине, још ћемо се извињавати и за Јасеновачке логоре.

Све треба окренути на спрдњу, очигледно. Треба да им пошаљемо пијаног Дачића да им прича о планинама око Калемегдана.

Ронлингстонси могу да буду нормални, али Еми не може. И Срби су криви јер нису дали стоунсима довољно дрозе и ракијозе.

http://www.youtube.com/watch?v=PR5ZwOeqtag&feature=fvwrel
8 minut
Moja mrznja prema bonu se digla za jos jedan nivo.

јој упишкићу се, једва чекам ивана сморовића у петак да јој узврати нанче јој капиталистичко.