Prijava

Е 'вако, ово је питање за Кајзена, али ако има још заинтересованих јавите се -

Кајзене, јел планираш комерцијализацију сајта и стварање робне марке Вукајлија, где
би се продавале мајице, шоље, курци, палци, к'о што има на Урбан Дикшнерију?

Реално, ако испланираш тако нешто, 'тео бих да набавим мајицу са чича Вукајлијом и адресом сајта напред и мојом бабом на леђима.

Планирано је већ, рекао је, али има времена :)

Podržavam!
Mogli bi da se prepoznajemo na ulici, majku mu.

И да се Подгорица крсти од мене :)

Ја сам хтио сам да иштампам нешто, него ми глупо у пм :)

шоља са дефком аца илић је бркати говнар. прицелесс

Smarko, sjećaš li se mojih predloga za majice s tvojim likom? :p

Smarko, sjećaš li se mojih predloga za majice s tvojim likom? :p

Е то је већ добра идеја :Д

Ja sam za majcu za grafičkim prikazom jogurtove defke usta ko kravlja pička.

А нешто у фазону Вукајлија Официјал Кру? Мали лого дедице на срцу, а са десне стране надимак, а на леђима адреса сајта.

Ja sam za to da se prave majice sa ovim postom na leđima, a napred da piše veliko JA JEBEM.
http://vukajlija.com/forum/teme/19317?strana=62#post_967470

E, dok to se to ne ostvari, rade u Carice Milice u majice i šolje, samo odneseš sliku u dovoljnoj rezoluciji. A nije ni skupo.

Pa, ako kaizen neće da organizuje, ja ću da odem kod komše, on to radi, naručim 20-ak majici, i prodajem po sajtu :D

Па могу и ја да организујем тако нешто, али би ми драже било да то набавим од Газде, некако је срцу милије :))

uniforma za okupljanja? :D

Па то, могу чак на окупљањима и да се продају, и то чак може да се ради кастм мејд са дефиницијом коју хоћеш... Замисли ту рекламу, сви ће на маји да ти виде дефку, онда ће да дођу кући, да је напишу на статус, па ће неко доћи вамо то да издефинише, модови примете и теби та дефиниција оде на насловну.
http://files.sharenator.com/Troll_Face_U_MAD_RE_wrestling_1-s407x405-126802-580.jpg

ili majica za devojke "dojkare?"
xD

E, ekstra ideja. I što kažeš da bude od gazde, ne samostalno, srcu milije. I to baš imaš majicu da naručiš, napred čikica, nazad defka koju hoćeš.

Predlažem dresove sa svojim avatarom, nikom i brojem na ranglisti koji se dnevno apdejtuje preko vajerlesa.

Nagovorimo gazdu da nam pravi majce!
Dovoljno se načvario ktitora da ima iza takav jedan investment!

a mog'o bi i kaizi besplatno da podeli te majice, ipak je to free reklama :D