Prijava

Ako se osecas mracno, mani se citanja Dostojevskog i gledaj malo teletabise.

Pokusala sam, ne mogu. Samo da zavrsim Zapise iz mrtvog doma pa ću da čitam nešto veselo.

Kad ti se piša, ti pišaj, ne trpi jer si čuo priče da ako napregneš PC mišić i zadržiš mokraću, vežbaš i razvijaš taj mišić koji je bitan za produženje odnosa lolol. Jeste tačno, ali tako štetiš bešiki i kurcu, nego uzmi lepo vežbaj na prazno, možaš bilo gde, u autobusu, kući, na slavi, školi, tekmi, niko neće da provali dok ti vežbaš. Čini to u serijama od po 5 sekundi 10x dnevno, nemoj odmah da ideš na 10 sekundi...vremenom ćeš da doguraš i do 20 sekundi, pa ćeš i duže da jebeš.

Uplati bonove u menzi, ustedeces.

kome smrde noge ne budi mu drug.

Koristite konac za zube i izbegavajte ljude koji vam oduzimaju energiju.

nikad ne koristite konac za zube, koristite c etkicu za zube.

Koristite konac za zube posle regularnog pranja zuba.

radi nesto pametnije od koriscenja konca za zube posle pranja zuba.

Nemojte se osećati neprijatno ukoliko u GSP-u sretnete poznanika sa kojim vam se trenutno ne priča.

Ako u sred belog dana na ulici sretnes klosara koji prica o planetama, to ne znaci da je on neshvaceni genije, vec da ce uskoro promena vremena.

cenite kvalitetne ljude.

NIKAD NE POZAJMLJUJTE PARE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Potrudite se da uvek učite u istoj prostoriji u isto doba dana, to poboljšava pamćenje.

ne ucite lezeci ko ja.

Potrudite se da uvek učite u istoj prostoriji u isto doba dana, to poboljšava pamćenje.

svidja mi se, ima smisla

svidja mi se, ima smisla

ne da nema smisla nego imam jos uvek malo kulture u sebi da ne nasedam na svakakve procitane gluposti :)

Nikad taj djubar odje istovarat..