Ljubav je...

  1. Ljubav je kad joj dopuštaš da ti pere noge kad se vratiš s posla.

  2. Ljubav je kad joj dopuštaš da ti pere noge kad se vratiš s posla.

    I to mora kišnicom. B)

  3. Isključivo. I sa tri kašike sode-bikarbone, vegetom i solju, kasnije samo zakuva čorbu.

  4. Љубав је...
    ...кад она гледа турске серије, а ти то правдаш њеном жељом да научи нешто о другим културама...

  5. Vi mora da ste malo skrenuli, pocevsi od fbmanijaka. uplati sebi vazdusnu banju i odmori se, naravno bez neta.

  6. Isključivo. I sa tri kašike sode-bikarbone, vegetom i solju, kasnije samo zakuva čorbu.

    Jao, fuuuuj. :P

    ...кад она гледа турске серије, а ти то правдаш њеном жељом да научи нешто о другим културама...

    Ja već dve nedelje pratim onu sa Ali Rizom, nije tako loša, navukla sam se, posle šest godina apstinencije. Pardon, sedam. xD

  7. Тај Али Риза се не скида са екрана већ неколико година, имам утисак да та серија има хиљаду епизода. Све се завршише, дођоше нове, а она и даље траје... :)
    Иначе, турски амбасадор у Србији се зове Али Риза (Чолак) :)

    Да не буде да смо скренули са теме: Љубав је... кад Ферхунде превари мужа, а он каже: Ах, драга, сценариста је тако хтео...

  8. E, bre i ja vidim da je godinu dana već na ekranu, ali tamo piše da je tek 154 epizoda? Mada kod nas valjda već dvesta devedest i neka. Skraćuju seriju, pošto u Turskoj traje sat i po, valjda. Nisam baš sve skontala, ali drugarica me uputila posle i gledam. Jedino me zanima ona Fikret i ona baba što je maltretira i Takšin, tako nešto. :D

    Да не буде да смо скренули са теме: Љубав је... кад Ферхунде превари мужа, а он каже: Ах, драга, сценариста је тако хтео...

    Da dodam... Ljubav je kad on sam kupi Ferhundi šibice. x)

  9. Ферхунде доминира тамо, ал` је зато људи пљују по улици. Буквално.

  10. ал` је зато људи пљују по улици. Буквално.

    Ne seri, ozbiljno? Znam da moja baba poludi kad je vidi. A lepa je glumica.

  11. Тако је изјавила негде :)

  12. Jadna žena... Tim što glume zloće treba dodatne pare da plaćaju. xD Znam da su od onog Melfoja deca bežala na ulici. A Ralf Fajns se žalio kako fanovi stalno traže da mu pipnu nos. :D

  13. Љубав је кад ти не наплати.

  14. Ljubav je kad joj daš svoju lopaticu i kanticu, a ona ti napravi kolače od pijeska.

  15. Не сумњам у то да имају веће хонораре. Јер су ти које пљују најуспешнији у свом послу па траже веће паре, а и злоће увек глуме једни исти глумци, па су како год окренеш редитељи упућени на њих.

  16. Pa jeste. U pravu si ti. :) A, recimo ona Helena Bonam Karter, je l' ona ikada glumila neku normalnu osobu? x)

    Da, ljubav je kad... Nemam inspiracije, ne znam šta da pišem. :)

  17. Ljubav je kad na keju između petrovaradinskog i željezničkog mosta, sa petrovaradinske strane, neko napiše xxxxx VOLIM TE.
    Jes malo sutra, to je uništavanje javne imovine!!!

  18. Lep raspored mikrotubula, povoljan broj mitohondrija... Možda i ima nekog kvalitetnog materijala u tom tvom Dule. B)

    Te mikro... i mito.... jer to nešto opasno? :)

    :zabrinut:

  19. љубав је када се не буниш што је навила јурицу стублића до даске.

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.