Prijava

Ne mogu da verujem da već nema ovakve teme.

Meni najdojajnije "Friends", "Everybody loves Raymond" i "Married with children". Njima se uvek mogu smejati.

Ove usiljene kao što je npr "Family Matters" (nama poznatije kao "Pod istim krovom") me nerviraju, pogotovo likovi kao što je nesnosni "Steve Urkel".

Šta vi kažete?

Towelie_
Alo, Alo FTW

Ja lično ne gotivim baš Britance. Ni "Only Fools and Horses" mi nije ič zanimljiva.

Meni je britanski humor bas gotivan, mada kontam da je i to stvar ukusa.

Its always sunny. Nisam prestao da je gledam ni kad su srali o "srpskom genocidu".

hau aj met jur mada

Ovo je serija koju ljudi mrze ili obožavaju. Ja je mrzim, al opet, ja mrzim svaku seriju koja se u 99,999999999 odsto vremena bavi vezama, vezama i vezama.

Meni je britanski humor bas gotivan, mada kontam da je i to stvar ukusa.
+1

Only Fools and Horses, 'Allo 'Allo, Plus One, Friends, Two and a half man.

To mi trenutno pada na pamet.

Британци имају те њихове форе, поготово у "Only Fools and Horses" (и само име је нека фора, бем ли га) које не могу верно да се преведу на нашки. Гледање без превода би решило тај проблем, ал под условом да разумеш тај њихов нагласак..ја не успевам.

Мени је сасвим добро ишло, а генерално волим њихов хумор, музику, архитектуру, СВЕ! Планирам да одем у Лондон ово или следеће лето.

buttinacookiejar
Its always sunny. Nisam prestao da je gledam ni kad su srali o "srpskom genocidu".

hau aj met jur mada
Ovo je serija koju ljudi mrze ili obožavaju. Ja je mrzim, al opet, ja mrzim svaku seriju koja se u 99,999999999 odsto vremena bavi vezama, vezama i vezama.

To je sve sto ja trazim od serije. Da odmorim od knjige na sat, sat i po uz dve tri epizode dobrog humora i zanimljive price. A i sama radnja nije losa, puno preokreta i zanimljivih situacija.

Engleske su mi definitivno bolje. ''Blackadder'', ''Mans behavin badly'', ''Only Fools and Horses'', '' Alo, Alo'' i ''Coupling'' od relativno novijih. Možda ''Two and a half man'' i ''Scrubs'' od američkih.

@Фет
Ko voli nek izvoli, ko ne - poljubi i ostavi. :)

Гуштеров осмех

The office, Men behaving badly, Coupling, Extras, Black Adder

pogledajte "fawlty towers" (engleska, kultna, john cleese u najboljem izdanju)
inace, po meni, monty pyton. nekako su orginalni u svakom pogledu.

To je sve sto ja trazim od serije. Da odmorim od knjige na sat, sat i po uz dve tri epizode dobrog humora i zanimljive price.

Mm, iskreno, ja želim i da me malo potakne da razmišljam. Obožavam serije koje se poigravaju sa tabuima. Crni i toilet humor naročito. Recimo, ovo...

http://www.youtube.com/watch?v=97P7O92PY3k&feature=related

Banging your sister is perverted, Dennis.
I am not banging my sister!

monty pytonThe office Black Adder

Da, ove sam zaboravio. I njih volim.

Pjer88
The office, Men behaving badly, Coupling, Extras, Black Adder

Moram priznati da nisam nikad ni čuo, a kamoli gledo ni jednu od navedenih osim "Men behaving badly", ako je to ta na koju ja mislim. Išla je kod nas, ali sinhronizovano na Srpski.
http://static.tvguide.com/MediaBin/Galleries/Imported/ShowPix/Jonathan/imagesA_M/men-behaving-badly.jpg
Jel to ta?