Prijava

Pa koja je onda ovo, bemjojmamu..

Moram priznati da nisam nikad ni čuo, a kamoli gledo ni jednu od navedenih osim "Men behaving badly", ako je to ta na koju ja mislim. Išla je kod nas, ali sinhronizovano na Srpski.

Jel to ta?

http://hatredalive.com/nicks/troll.gif

@Pjer88
Ne trolujem keve mi.

Izgleda ne dovoljno. Mada rekoh malopre da ne volim Britance.

Its always sunny. Nisam prestao da je gledam ni kad su srali o "srpskom genocidu".

Ова серија је уз Арестед Дивелопмент и Офис вероватно једна од најпотцењенијих серија данас, нарочито код нас. А више је него дојајна.

О оној бљутавој копији Пријатеља на коју сви свршавају сам већ писао на некој теми, мрзи ме сад да тражим.

Мућке и Непристојни људи су већ класика, иако никад нисам био неки велики љубитељ ове друге.

Ова серија је уз Арестед Дивелопмент и Офис вероватно једна од најпотцењенијих серија данас, нарочито код нас. А више је него дојајна.

Hm, problem je sto se koncentrise na americku kulturu, politiku, svakodnevicu s cim prosecan Srbin nije upoznat. A i ima prilicno verbalnog humora koji se dosta izgubi u prevodu. Tesko ce to pustiti korene u nas.

Арестед Дивелопмент

Ovo sam gledao pre par godina, potpuno sam zaboravio koliko dobro. Moram da obnovim gradivo.

A ofis gledam na tv-u, dobra je serija, ali ne toliko da bih sad pogledao sve epizode na netu. Nisam siguran 90 odsto vremena da li mi prija ili me iritira.

Voleo sam Hausa prve tri sezone, ali ta serija je tako otisla u kurac...Zasto nemaju milosti i ukinu to govno?

Ова серија је уз Арестед Дивелопмент и Офис вероватно једна од најпотцењенијих серија данас, нарочито код нас. А више је него дојајна.

По мени је АД најбољи ситком икада снимљен, ако не рачунам оне анимиране. Иц олвејс сани на другом месту.

-Two and a half men
-Friends
-Married with children
-Allo allo
-Men behaving badly
-Only fools and Horses
-Everybody loves Raymond
-Everybody hates Chris

Hm, problem je sto se koncentrise na americku kulturu, politiku, svakodnevicu s cim prosecan Srbin nije upoznat. A i ima prilicno verbalnog humora koji se dosta izgubi u prevodu. Tesko ce to pustiti korene u nas.

Па биће да је то, али било би кул кад би нека наша телевизија пустила да видимо каква би била гледаност. Било на хрту једно време, више нема.

А Офис се мени свидео због те необичне форме серије, рађена је као документарац, занимљивих ликова и ненападног хумора. Хауса сам гледао првих 5 сезона и делује ми ок, уме да смори некад али ништа страшно. Буразер ми каже да су ове задње две сезоне одличне тако да то тек треба да одгледам. АД стварно јебе кеву, кад видим каквим се говнима људи одушевљавају а њу нико не помиње мука ме ухвати..

tbbt :)
od domacih Neca i Sima :)

Било на хрту једно време, више нема.

Da, ja sam tada prvi put video its always sunny (u davna vremena kada sam još imao tv). Otad navučen.

Хауса сам гледао првих 5 сезона и делује ми ок, уме да смори некад али ништа страшно. Буразер ми каже да су ове задње две сезоне одличне тако да то тек треба да одгледам.

Tek sad sam ti pročitao post, ali ako još nisi počeo da gledaš, nemoj. Šesta sezona je govno, sedma megagovno, ali finale sedme sezone je potpuna katastrofa. Sjebali su lik za sve pare, posle ovoga nema nazad. Ne čudi me da je Edelstajnova napustila seriju.

Monti pajton
crna guja

ne gledam serije tog tipa, ali pronalazim da je "the big bang theory" sasvim ok.

Married with children
How I met your mother
Entourage volim da pogledam
It's always sunny in Philadelphia sam gledao nekoliko puta i djeluje mi gotivno ali nije da pratim

od britanskih
Coupling
Worst week of my life (ili tako nesto)

@metal_poeta
Postoji i američka verzija "Men behaving badly"!

jao da, i scrubs sam gotivio

Married with children

Dobro, to je već klasika. Podrazumeva se:)