Prijava

Tek sad sam ti pročitao post, ali ako još nisi počeo da gledaš, nemoj. Šesta sezona je govno, sedma megagovno, ali finale sedme sezone je potpuna katastrofa. Sjebali su lik za sve pare, posle ovoga nema nazad. Ne čudi me da je Edelstajnova napustila seriju.

Нисам још почео да гледам, али сад већ не знам шта да мислим јер добијам опречне информације о томе. Мада колико год да је срање, гледао сам сигурно и већа говна тако да није страшно. :)

Кад сам већ ту, да препоручим серију "Eastbound & Down", није лоша уопште.

http://www.youtube.com/watch?v=MZ1lc6KASWg&feature=related

Šta je sa ovom jebenom serijom da mi i silovanje čini smešnim?

Moje omiljene britanske:

You rang, Mlord?
Blackadder
Yes minister
IT crowd
Red dwarf
Fawlty towers
Father ted
Monty python
OFAH
Allo Allo
...

Šta je sa ovom jebenom serijom da mi i silovanje čini smešnim?

Није то силовање, то је стратегија децхко! :)

Није то силовање, то је стратегија децхко! :)

A, da...D.E.N.N.I.S. System...

http://www.youtube.com/watch?v=95Fx2aYQbQs

Хаха то је то. :Д

1.Friends
2.Its alvejs suni in Filadelfija
3.Hou aj met jur mader
4.Antaraž(ako može da se računa kao humoristička serija)
5.Onli fuls ande horses
6.Merid wit čildren
7.Skrabs
8.Akording to Džim
9.Džoi
10.Tu and a half men

Nego kad već pričamo o hum. serijama jel video neko onu "Life of Raley" na Fox llife ono je nešto najočajnije što sam u životu video!

britanski humor se ili obožava ili ne podnosi, sredine nema. od britanskih je vrh alo alo, iako nisam odgledao celu. onda, svima preporučujem najgori vikend u mom životu od britanskih, jer je kratka a jebe. američke sam više gledao. arested divarment ili kako se već piše je odlična serija, bez propagande i sranja, ima dobar sadržaj i ok glumu, nema klišea i nikad ne znaš šta je sledeće. friends je temelj svih serija koje govore u nezgodama i zgodama u društvu, studenskom životu i jeste najbolja. hau aj met jour madr je zanimljiva, iako ima dosta c/p tu. i haus, najbolja serija ikad, bez zajebavanja.

Only fools and horses,
Friends,
The green, green grass,
Friends,
Joey,
Everybody loves Raymond,
Two and a half men,
Blackadder, (гледао сам мало али је ок...)
Mr. Bean

њах, сигурно их има још али не могу да се сетим...

Only fools and horses
The office
Medium
The tribe (ove nema vec 10 godina)

The Friends , Only fools and horses , the Simpsons , merried whit cildrens , the green green grass..

E i smarate sa Čarlijem Šinom jebo te..

Nego kad već pričamo o hum. serijama jel video neko onu "Life of Raley" na Fox llife ono je nešto najočajnije što sam u životu video!

Videla sam, katastrofa!
Meni su najbolje :
-Only fools and horses, neprevazidjena!
-Wiil & Grace, lik Karen je predobar!
-Married with children
-HIMYM

Ima na RTSu posle ponoći Unmerried Gary. Gledali neko? Serija jebe.

edit: Naravno tu su još dobri Friends, alo alo... i još mnoge.

Meni su bre nekako britanski filmovi mnogo dojajniji od serija. Volim Šerloka 2010, ima smešnih delova, a urađena je nešto slično tj sadržaj je sličan poarou.

Ima na RTSu posle ponoći Unmerried Gary. Gledali neko? Serija jebe.

!!!!

u jbt zaboravih da dodam: BIG BANG THEORY

Fawlty towers

Čuo da je dobro. Treba da pogledam.

I Absolutely Fabulous, umalo sam zaboravio. To bi moralo da ide u nekih top 10 britanskih, humorističkih.