Prijava

Који трансфер блама филм од пре два поста где ова кучка бије лика. Па и овај туњави кад би јој пуко једну шамарчину, скино би јој кожњак. Срамота шта све људи снимају, и трипују да је сад то неки израз уметности јер приказује неке шатро сурове, али свакодневне ситуације. Једног у десет усере да направи нешто због чега му се неће смејати.

Mislila sam da je neka njava u pitanju :/

Али ''Да ти лице није толико умазано крвљу, сад би' њиме обрисала чмар''

Прајслес.

Za sve je kriva dostupnost tehnologije svakom drugom buržujčiću sa Dorćola ili Senjaka koji se smorio od Emovanja pa poželeo da postane istripovani umetnik.

Ilegalac
Deo 1:http://www.youtube.com/watch?v=O0kEH9p9jrw

Deo2: http://www.youtube.com/watch?v=A5jmFboJxWY

Studentsko ostvarenje, verovatno rad nekog filmadžije. Snimano u Studentskom gradu na NBG. Ništa posebno, al' rekoh da podelim.

Колико ми је подигло притисак ово говно снимљено јефтином камером. Брате, форе јадније од Сигалових након што побије цео Њу Џерзи. Требао сам режију да упишем, објашњавао бих ствари

Za sve je kriva dostupnost tehnologije svakom drugom buržujčiću sa Dorćola ili Senjaka koji se smorio od Emovanja pa poželeo da postane istripovani umetnik

Пјер, ако ћемо већ конкретно о Дорћолу, тешко да стижу да раде било шта, емују или трипују уметност, кад им буља трне по кафићима, сплавовима, које све пичке материне има, а да нису парк.

Јеботе ови са видиковца, на свакој теми имају комплекс.Јеботе ИМАТЕ КОМПЛЕКС! Ћордол јебе, ермакс јебу!

Који трансфер блама филм од пре два поста где ова кучка бије лика. Па и овај туњави кад би јој пуко једну шамарчину, скино би јој кожњак. Срамота шта све људи снимају, и трипују да је сад то неки израз уметности јер приказује неке шатро сурове, али свакодневне ситуације. Једног у десет усере да направи нешто због чега му се неће смејати.

Потписујем.

Па, јебага Бурзуме, да није снимано јефтином камером, не би било аматерски. Има и квалитетних ствари међу аматерским филмовима.

И ја сам мислио да снимам један краткометражни филм, требају ми глумци. :)

Није поента у јефтиној камери, поента је у имбецилима који је силују. Ако ти треба неко да глуми дизела ја ћу. У суштини не би морао ни да глумим, само да се пресвучем лолололо

Jel' ima neko link za film "Ovoga mi krsta" što je snimano po KG-u?

Oću ja da glumim. Trebalo je didem na FDU, al me boleo đoka da nekom serem tamo za jebeni prijemni. Ako je neko jebanje, biću prvi pik :)

Не, али у тим шатро студентским филмовима, увек има лик дизела. И увек га глуми неки чупави преобучен у тренерку.

Dzimi misliš glumica? :P

Ма, јок, брате, треба ми неко да глуми манијака-психопату коме провалник упада у стан, а не зна шта га тамо очекује. То за један кратки филм.

А за други кратки филм ми треба неко да глуми агорафоба. И требала би ми риба која је вољна да стварно баци пеглу у једној сцени, да ја то снимим. То за трећи кратки филм.

Oću ja da glumim. Trebalo je didem na FDU, al me boleo đoka da nekom serem tamo za jebeni prijemni. Ako je neko jebanje, biću prvi pik :)

Тебе сам већ испланирао, не брини се. Ти ће да глумиш болесног лекара-педофила из санаторијума.

Тебе сам већ испланирао, не брини се. Ти ће да глумиш болесног лекара-педофила из санаторијума.

Bolje nije moglo!

JEl mogu ja da glumim nekog penzionera koji stalno kenja o dobrim vremenima?

http://www.youtube.com/watch?v=9rw-Kp2vWAs

dzok trip je amaterski film mojih ortaka...film je na tjubui ima dosta delova,radnja je da su svi sastojci dzointa razbanci u tri dimenzije.....treba ih spojiti....

Што се тиче стараца, требаће ми старци за овај филм у коме би Блеки глумио лекара у санаторијуму. Ту би Бурзум могао да глуми лудака кога главни лик види кроз прозор болничке собе, везаног за кревет, како вришти и помиње стоноге.