Prijava

Дај у кратким цртама сценарио за филм са психом, баш ме живо интересује.

Džimi, a ko glumi glavnog lika?

Jel mogu ja da glumim nekog apatičnog? Meni to ide mada sam glumio i iznerviranog lika u "Naciionalnom Parku Srbija" :D

Ту би Бурзум могао да глуми лудака кога главни лик види кроз прозор болничке собе, везаног за кревет, како вришти и помиње стоноге.

Јес да виде после тај филм старији из краја, не би нашо рибу до краја мандата следеће владе.

Хоћу тог другог психу да глумим, тај што му улећу на гајбу. Мислим да би та улога представљала прекретницу у мојој каријери. То бих изјавио после свог трећег Оскара. Оскара за лађење Самјуел Л Џексона лепезом.

Džimi, a ko glumi glavnog lika?

Њега би морао неки клинац да глуми. И био би Блекијева жртва.

Дај у кратким цртама сценарио за филм са психом, баш ме живо интересује.

Па, ништа, филм би се звао ''Комшија''. Лик је интелектуалац, доктор наука, асистент на факултету. Склон је пороцима, коцки, дроги, курвању и треба му кинта, нарочито за гудровину. У једном моменту схвата да остаје без пара, губи тло под ногама и обија први стан у својој згради. Настаје паника у згради, али нико не сумња на њега јер је он узоран академски грађанин. На неко време се примири док не потроши залихе пара, а онда опет извршава пљачку и умало не бива ухваћен. Опет троши сав новац, списак порока се само проширује. Онда одлучује да обије управо стан преко пута свог. Е, на тај начин чини кардиналну грешку. Ту га чека психопата. :)

Е, то је већ кул. Опет, капирам да сам премлад за улогу психопате који живи сам на гајби. Била би фора, лик упада на гајбу, а психопата блеји на Вукајлији, зум на монитор, баја куца ЈА ЈЕБЕМ!

Пустио би браду. :)

Ej Džimi pa taj scenario sa doktorima i nije nešto napet. Ovi naši doktori u RL su gori. Ja imam komšiju doktora. Odkako se doselio stavio sam 15 brava i metalna vrata. Mnogo mi je sumnjiv.

Ej Džimi pa taj scenario sa doktorima i nije nešto napet. Ovi naši doktori u RL su gori. Ja imam komšiju doktora. Odkako se doselio stavio sam 15 brava i metalna vrata. Mnogo mi je sumnjiv.

Овако нешто?

http://www.hollywoodreporter.com/sites/default/files/2011/02/human_centipede_2011_a_l.jpg

Пустио би браду. :)

Јбг, мени брада к'о стабла на Новом Београду. Једна масивна длакуштина, па прођеш два блока следећа. Не мож добра психо брада без густине :) Ако је баш наглашен психа, могао бих да скинем. Неки стереотип бих могао ладно. Ако је нека сложенија њушка, за то ти треба Ентони Хокинс, зајеби студенте.

Јбг, мени брада к'о стабла на Новом Београду. Једна масивна длакуштина, па прођеш два блока следећа. Не мож добра психо брада без густине :) Ако је баш наглашен психа, могао бих да скинем. Неки стереотип бих могао ладно. Ако је нека сложенија њушка, за то ти треба Ентони Хокинс, зајеби студенте.

Ма, јок. Не би реч проговорио. Твоја немост би додатно појачала застрашујући ефекат који имаш на публику.

Твоја немост би додатно појачала застрашујући ефекат који имаш на публику.

Ауууу, тек сад нећу јебати. Нема везе, улетеће нека комедија где ћу бити средњошколски пропалитет који мучи Адама Сендлера, обуку ме у снејкскин јашу и дају ми паклу Лакија. После тога јебем гарант.

http://img2.timeinc.net/ew/dynamic/imgs/040205/112214__wildatheart_l.jpg

Е, па онда могу да те убацим у уберкратки филм. Онај трећи, он је комедија. Онај за који би ми требала риба да се испегла по радном столу. Е, ти би био њен дечко.

Онај трећи, он је комедија. Онај за који би ми требала риба да се испегла по радном столу. Е, ти би био њен дечко.

Ладно само глумим да сам јој дечко, а њој се већ пегла.

Ма јок. Спаваћеш је претходно.

Dete hipika iz San Franciska priča o životu, problemima, pandurima...itd....vredi pogledati mali je genije.

Directed by Ralph Arlyck in 1970, this is easily one of the greatest documentaries ever made... The kid being interviewed was only 4 & 1/2 years old at the time and lived with his parents in the Haight-Ashbury district of San Francisco.

http://www.youtube.com/watch?v=ULujCvXQ8Xc

Samo kolko sam ja skontao Bleka on nije dovoljno lud da glumi doktora. Morao bi prvo medicinu da završi, pa da profesionalno poludi. Teško je glumiti doktora, a naročito srpskog.