Prijava

Овај лик се није купао 37 година:

http://www.rtv.rs/sr_ci/svet/nije-se-kupao-37-godina-a-ni-ne-namerava!_260929.html

а ви?

Који вам је рекорд и зашто се тако дуго нисте купали?

Шта мислите, колико дуго човек треба да се не купа, па да обрне читав круг и престане да дисмр, да му купање више не буде ни потребно?

Ја сам чуо да ако се не купаш, можеш да развијеш слоновску кожу.
http://thumbs.dreamstime.com/thumblarge_278/1213122168m4v20k.jpg

Седам дана, када сам са друштвом изигравао да смо горштаци на планинарењу.

11 дана... Од 31. 12. 2009. увече до 11.01.2010. поподне :)

Нисам мрдао из куће ниђе, али баш ниђе, не знам што ми је било, и нисам се окупао ни један једини пут.
Мада нисам смрдио, не знам зашто....
Иначе сам муанат што би моја баба рекла на то некупање, мало се ознојим, ја сам одма глибав, тј имам такав осјећај, косу морам најмање сваки други дан да перем.

Tri dana se nisam kupao, mada se ne sećam kad, ali verovatno je bilo. Al' sam metroseksualac.

Dva dana, kad je ceo grad bio bez vode. Ovaj je obruno vise ciklusa rekla bi.

Bem li ga.. Radio sam nedje na terenu a kupatilo nije bilo.. Nekih 4,5 dana otrpilike..

Две недеље, у болници, биле ми две овол'ке :поазује величину рукама: цевке набијене у плућа па нисам могао да се мрднем од болова а камоли да се туширам...

Tri dana i to leti. Jedan letnji dan se računa kao tri zimska . Znači 9 zimskih dana .

21 dan na terenu na Mačipolju kod Nevesinja u februaru. Sneg bio do brade, spavalo nas 120 u nekoj staroj školi, topili led za vodu za piće, a brijali se snegom... Doduše, svako jutro smo se šatro zapirali snegom, ali su svi bežali od nas kad smo se vratili u kasarnu.

9 zimskih dana

Ovo zvuči kao ime pesme Željka Joksimovića.

Никад у животу нисам легла, а да се претходно нисам опрала и променила гаће. Путовала сам 33 сата до Турске, то је био најдужи период да нисам квасила тело, мада сам на паузи кад смо стали, променила гаће.

Sedam dana. Mrzelo me...

Tri nedelje u vojsci na terenu u nekoj vukojebini na Kordunu, bilo leto ali hladno i kisovito i blato,tri nedelje spavao u satoru,mokar,nisam se ni izuvao,ni kurca mi nije falilo, pazario gljivice na nogama,ciste gace,ves,nista,ni kijavicu da navucem. Vratio se u kasarnu i prvo vece pao sa kreveta na otvorena vrata od kasete, isekao se kao katanom da me odradio pijani samuraj.

Ništa ljepše nego kada se kajmak na kiti pohvata od nekupanja pa namažeš drugarima po šnjitu i kažeš da je ABC sir , za tu količinu kajmaka potrebno je oko 8 dana bježanja od vode.

Ništa ljepše nego kada se kajmak na kiti pohvata od nekupanja pa namažeš drugarima po šnjitu i kažeš da je ABC sir , za tu količinu kajmaka potrebno je oko 8 dana bježanja od vode.

Болес'

Ništa ljepše nego kada se kajmak na kiti pohvata od nekupanja pa namažeš drugarima po šnjitu i kažeš da je ABC sir

hahahaha

2 sedmice. Polomio ruke, pa nisam mogao da se trljam...

хммм кад размислим 5-6 дана највише

u vojsci kad sam bio...4 dana najviše..jbg, mala kasarna, rečna flotila u NS, milina. i uvek topla vodna, što je bitno!

Ovo sto kaze katija. Mada, ja nigde daleko nisam putovala, pa nisam morala gacice da nosim i da se presvlacim ;D

Ја недељу и по дана, кад сам имала туберкулозу прошле године. Била на интезивној, нисам могла да устанем из кревета.