Prijava

2 nedelje, zbog operacije slepog creva i 3 dana nakon izlaska iz bolnice zbog rane. Jbt kosa mi je bila toliko masna da sam izgledala kao da je cela ulepljena u gel,pramenovi se odvajali sami od sebe. Posle je još veća muka nastala jer su mi po stomaku ostali tragovi od one jebene medicinske trake kojom su mi lepili zavoje i koje sam bukvalno kidala sa delovima svoje kože sa stomaka :-/

Шта мислите, колико дуго човек треба да се не купа, па да обрне читав круг и престане да дисмр, да му купање више не буде ни потребно?

ja posle deset dana nisam više smrdela...il' mi je nos otupeo, 'bem li ga....

Mesec i 14 dana. Vukojebina iznad Preševa .Administrativna zona sa Kosovom i Metohijom. Zima ,sneg, minus 14...Baza u prirodi, bez vode, struja na agrgat, 1,5 km od najbližeg naseljenog mesta. Bogu hvala za vlažne maramice...Čarape i gaće menjao redovno, imao sam ih pun džak!:-)
Dobijem jedan dan odmora za Novu Godinu. Pozovem ženu da dođe dole da u Vranjskoj banji proslavimo doček, meni se nije isplatilo da dolazim za Beograd. Banemo u hotel ona doterana a ja u smrdljivoj uniformi, sa pancirom do zuba naoružan. Zakupio kraljevski apartman. Žena mi pomogla da odlepim uniformu sa sebe...Tri sata ležao u ogromnoj kadi...Bože, taj osećaj nikada neću zaboraviti...Neću nikada zaboraviti ni facu onog čikice zaduženog za iznajmljivanje apartmana. Kad smo potpisali ugovor za jedan dan zakupa, ljubazno mi je ponudio DA MI IZNAJME ODELO ZA DOČEK...Možte misliti kako sam izgledao u njegovim očima, al se nije libio da uzima moje "smrdljive" pare...

Nesam se kupao 3 dana, na kampovanju u Belegisu.
Ali sam pao sa camca u dunav, pa se to vodi kao neka vrsta kupanja. Ili je to jos gore.

Zar se džindžeri kupaju?

(couldn't resist :))

Шљивић
Zar se džindžeri kupaju?

ахаххахахаха то бре пеки!!! лаже ђинђер! не купа се

Pa pazi, ne znam za ostale dzindzere, ali ja se kupam, redovno, jer se oznojim u teretani i na treningu, ili na trcanju, pa moram.

5 дана.. Била сам на Ртњу на зимовању. Није било топле воде, није купатило могло да се закључа, није било завесе за туш каду, ударала је промаја са прозора и спавали смо у јакнама. :Д

Ali sam pao sa camca u dunav, pa se to vodi kao neka vrsta kupanja. Ili je to jos gore.

BRAVO! JESI LI USPEO DA NAM USMRDIŠ DUNAV!?

Шта се вадите за некупање три,четири дана?! Као да вам треба посебан разлог за то.

Nesam se kupao 3 dana, na kampovanju u Belegisu.
Ali sam pao sa camca u dunav, pa se to vodi kao neka vrsta kupanja. Ili je to jos gore.

cekaj zar dzindzeri ne smrde jos vise kad se pokvase??? zasto se ti kupas, ti treba da bjezis od vode ko gremlini :OOO

Šanzamm
BRAVO! JESI LI USPEO DA NAM USMRDIŠ DUNAV!?

HAHHAHAHAHHAHAH plus i omiljeno!

kakvi ste vi čistunci jeboteeeee. zima, možda preprošle godine, po božiću. nije me vid'o svet, mislim da sam sastavio jedno 12-ak dana.

Harvey Dent
до неке седме, осме године ме купали родитељи.. оно једном недељно.. пред породично благо.. једне сам недеље промашио, чини ми се...

definitivno najbolji post. možda i nije, ima duhovitijih, al' ovaj me je najviše nasmejao. i sad kad počnu da repriziraju porodično blago, opet isto, lololo.

Thomdril Merrilin

Седам дана, када сам са друштвом изигравао да смо горштаци на планинарењу.

hahahahahhhahahhhhaha gorštaci :D

ljudi zasto se ne kupate ???

evo četvrti dan (ako se ne računa beogradsko more)

Mislim da je to kod vecine 2 nedelje koliko traje period odlezavanja boginja.

znoj počinje ozbiljno da mi se sliva niz bokove :D

Ne znam tačno, nikad nisam vodio evidenciju, ali zimi se zna desiti da se 10-ak dana ne okupam, mada rijetko. Sve zavisi od fizičke aktivnosti, ako sam neaktivan, ne oznojim se nijednom, onda mi nije nikakav problem da se 7 dana ne okupam zimi. Inače, obično se zimi kupam svakih 3-4 dana. A ljeti opet, zavisno od vremena, tj. temperature i aktivnosti, uglavnom svaki dan, a ako je hladnije vrijeme i ako se ne znojim, zna se sastaviti dva tri dana. Naročito ako samo sjedim u kući i nigdje ne izlazim. Uglavnom kad god negdje izlazim, prije izlaska se okupam. A kad naiđe period da sam neaktivan i fizički, a i po pitanju izlazaka u javnost, onda se ladno sastavi 7-10 dana nekupanja.

Jovicicu stvarno mi nisu jasni ljudi kao ti, uglavnom ja ne bih mogao u skolu da odem ujutru ako se ne istusiram, a i ovako inace ne mogu da ustanem ako se ne istusiram. Tusiranje ujutru je dvostruko korisno, em sto lepo mirises, em sto se razbudis.

Brate mene ujutro mrzi da se kupam. Uglavnom se kupam uveče ili popodne. Ako sam se prethodnu veče okupao, znači ujutru sam čist, nema potrebe da se opet kupam.