Prijava

Mene ćale ne zagrli ni kad me ne vidi mesec dana nego mi pruži ruku ko čovek!

Imam defku o I'm so sorry al aj da je ne reklamiram sa linkom!

Ova Nemecova pobedila. Slika gora od onog mog kučeta.

Mene ćale ne zagrli ni kad me ne vidi mesec dana nego mi pruži ruku ko čovek!

I to treba da je...dobro?

I to treba da je...dobro?

pa jel nije malo gay da se otac i sin grle, maze i ljube jezicima? Oooo jebala vas ta Evropa više, šta nam sve neće doneti!

Punoletna ćerka u krilu je već bolest.
Petre pravi poster od one slike s one patetične teme o Balaševićevim pesmama, odličan ti je post.

http://www.youtube.com/watch?v=kxwiFKqO1SE Okacio sam sad na jednoj temi pa mi je pri ruci. Ovo nije patetika , ovo je patetika pa dno , pa jos 50 metara ispod zemlje , tako negde.

pa jel nije malo gay da se otac i sin grle, maze i ljube jezicima?

Ko je spominjao jezik i maženje? Zar je moguće da vas roditelji nisu grlili kad ste se, lupam, vraćali iz vojske, ženili? Šta je tu gej, jebo te?

То није патетика, то је авангарда.

Pa okej aj keva to da radi...al ćale...nemam pojma, nisam odrastao baš u toliko liberarnoj sredini

Pa okej aj keva to da radi...al ćale...nemam pojma, nisam odrastao baš u toliko liberarnoj sredini

Nije to do sredine, nego ti je ćale bezosećajan lolo

U mojoj familiji se ne praktikuje žvalavljenje i grljenje! Jbg nisam ja kriv što nisam iz Alabame!

То није патетика, то је авангарда.

da

ha, ajd nek neko lupi printskrin na ovo Patetiko, ime ti je aurora072

На, наједи се!
http://img717.imageshack.us/img717/641/patetika.png

oni Americki Burzuji se ljube na svakih pola sata , zazvalavi sin kevu i nikom nista , al jebi ga to vam je to inostranstvo , mi kojima nam je to patetika smo seljaci.

U mojoj familiji se ne praktikuje žvalavljenje i grljenje! Jbg nisam ja kriv što nisam iz Alabame!

To je ono, white trash crack families jel? :)

White trash crack families nije u srBskom slucaju , samo za Jevropu.. LOL samo da te aurora vidi...cccc

Pa okej aj keva to da radi...al ćale...nemam pojma, nisam odrastao baš u toliko liberarnoj sredini

Da, mogu da pretpostavim na šta aludiraš pod neliberalnom sredinom. Pet od deset klinaca (lupam) u srbiji roditelji dodiruju samo kad ih mlate. Faktički, jedini dodir koji ti nesrećnici spoznaju od roditelja je batinjanje. I posle se čudimo odakle ovoliko jebenih psihopata koji jednom puknu i ubiju dve trećine familije.

Ma, pušite mi kurac. Mene je moj ćale grlio.

oni Americki Burzuji se ljube na svakih pola sata , zazvalavi sin kevu i nikom nista , al jebi ga to vam je to inostranstvo , mi kojima nam je to patetika smo seljaci.

Да брате, ал' ако си амерички буржуј, значи да имаш маћеху која је милфара, јер је ћале богат па се оженијо цавом 30 година млађом. Ех...

To je ono, white trash crack families jel? :)

Upravo mada mi deda ima met laboratoriju iz šupe!

A i Warner sto jes jes ali ono sin sina , otac sina ,otac strica , tetak ujaka i te veze nikako da razumem.