Prijava

Fala L0Le vidiš kako se navabiš, sad i ja imam tvoj nik na temi a samim tim i printskrin :)
......
Ne znam za vas ljudovi ja sam starog grlila posle upisa u osnovnu školu samo kad sam ga okretala u bolnici šlogiranog.
I to je nešto, jebaji ga.

Upravo mada mi deda ima met laboratoriju iz šupe!

Aj daj malo kristal meta, jebote, tu si blizu, odma susedni blok :)

To je za izvoz! Imamo ukrajinsku vezu u Lvovu!

Pa jel imate nešto za domaće tržište? Za ekipicu iz bloka? lolo

Ima al' mi deda ne daje da se drogiram !

Fala L0Le vidiš kako se navabiš, sad i ja imam tvoj nik na temi a samim tim i printskrin :)

Све за тебе Ауроро, ево ти још један пост за принтскрин...

Zajebavam te sinko, opusti se. Ne bavim se ja tim stvarima, to- ismejavati druge autore tako... Patetično je. De ti nama koju od Baje Malog Knindže- JUGOSLAVIJO, znaš onu Kad pogledam naše more, naše reke, naše gore...

Морам поделити ову патетику с вама. Сео јуче за фејс и коначно одлучио једну чистку френдова да извршим, обрисао стотинак комада, из средње, основне, с ким год нисам у контакту и с ким год не желим да га имам. И нека рандом риба из основне ми сад шаље поруке како се сећа да смо некад причали и дописивали једном пре 2 године, сва надркана лололо

O da, ta fejs patetika pa to je kolosalno. Ko koliko mora imati prijatelja, lajkova, pički materinih, pa kako to da zaboravim. Vidi se da ne idem tamo dugo.
Jedna od mojih je napisala sledeći status
VIDIM DA ME NEKO IZBRISAO JER SAM JUČE IMALA 118 A SAD IMAM 117. SVAKA MU ČAST, JA IDEM DALJE! hahahah žena i ne zna ko ju je izbrisao jebote a buni se!

Moj ćale nije bog zna koliko osećajan čovek, ali ga zagrlim obavezno svaki put kad se vratim sa faxa. A majku na redovnoj bazi. Jbg, obožavam da grlim, nekako mi baš ljudski.

Мелкијадес

Змиа
Мелкијадес

Bez uvrede Melku, ali ovo je objasnilo :)

E pa nije baš sve, samo Lajka :)

Melkijades je u prošlom životu bio klavijaturista grupe Hari Mata Hari.

Добро није баш све али Лајка га крстила :) Е немам појма, чула сам да написао једну добру дефиницију недавно, рекли ми фејз и мусаш :)

Sad tražila svoju jednu patetiku da je puknem ovde i istog otprilike naslova naletim na...
Melkijadesa :(

ххахаххахаха Мелк суверено господари тим путевима