Prijava

Šta mislite o kanibalizmu? Da li biste pojeli čoveka u nekim ekstremnim situacijama ili vam se gade ljudi? Na koji način biste to uradili?

Evo nekih slučajeva modernog kanibalizma: 1, 2

e ja ne znam kako to neko moze, men to malo gadno..
mada u ekstremnim situacijama mozda, al ne sirovo.

u lepinji ii sa puno priloga što da ne.

pa ako je sa rostilja....

sanjala sam jednom da nosim i da treba da se jede neka ljudetina, u onoj šerpi ogromnoj za kuvanje džema, samo ljudske šake i ruke pržene.

ne znam...ako bi me savladala glad...i pod uslovom da je žensko meso servirano:)

znaš šta,dobro ono izgledalo,onako sa sve koricom,plava šerpa,velika,puna k'o oko mesa.

priznaj da si izjela to kasnije. u snu naravno....

nisam,samo sam nosila šerpu,teška bila sećam se,znam da sam se stresla kad se probudih.

Можда али кад би паковали као онај минут пире. Нпр људско место, замрзнуто, само га одледиш и бациш на тигањ. Мада можда бих могао и овако кад бих био у некој запиздини без хране...

Šampion je Dahmer, panduri su naleteli na kace pune ljudskih ostataka! Pojavljuje se u Saut parku u epizodi kad djavo slavi sweet 16

http://en.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Dahmer

Па, ниједна посебна врста није предвиђена да се једе међусобно.
Мада, у најнајгорим случајевима, што да не.
Тејстс лајк чикин.

КАНИБАЛИШЕМ КВАЛИТЕТНО ОД МАТИЈЕВИЋА САМО.

КАНИБАЛИШЕМ КВАЛИТЕТНО ОД МАТИЈЕВИЋА САМО.

КАНИБАЛИШЕМ КВАЛИТЕТНО ОД МАТИЈЕВИЋА САМО.

Ne bih pojeo. Izvadio bih organe, prodao na moldavskom tržištu, i kupio šleper Karneksa.

Uh. Sanjala sam sinoć da pržim neko meso. Prvo sam se gadila jer je bilo nešto krvavo, a ja inače ne jedem (životinjsko) meso. I na kraju kao jedem jer sam naterana, kad ono - vidim odakle je - lešić homosapiensa. Fuj fuj fuj.
Strašna mi je sama pomisao na kanibalizam. Ali, sit gladnog ne razume. Ko zna na šta je sve čovek spreman da bi preživeo.

Samo bijele bubrege, drugo ništa.