Prijava

Kanibalizam je super.

Ја би' волио да пробам. Печено, зачињено, наравно. И то неки од глутеуса, евентуално буткицу.
Страшно ме интересује какав је укус. А и за гузицу и буткицу нико не мора думре, може да приложи мањи дио.

Jedenje ljudetine bi povuklo strašne psihičke probleme za nekoga, ako uzmemo u obzir da je normalnog duševnog zdravlja.

Koliko bi mogao živjeti sa mišlju da si pojeo nekoga. Nekoga ko je hodao i bivstvovao isto kao što ti činiš.

U početku mi se činilo kao vrlo simpatično pitanje - da li bi jeo ljudetinu.

Kada sam se malo udubio u misao...

Ako nekog zanima - imam još jedno kilu-dvije nekog Dragana pa ako bi ko htio probati nek se javi na PVT. Ja od ovog trenutka prelazim na životinjsko meso.

Skočko ja više ne dolazim na kanter kad si tu, odma si mi bip sumljiv sa onom nožekanjom.

Ali opasno je jesti ljudetinu, postoji jedna bolest, zove se kuru, neizlečivo neurološko oboljenje, i dobijaju ga ljudožderi. Uzrokuju ga prioni koji se nalaze u ljudskom mesu.
http://en.wikipedia.org/wiki/Kuru_(disease)

Ili bar tako moderna humanistička civilizacija želi da mislimo...

Kanibali nisu krivi što su bolesni! Oni su rođeni takvi. Mislim da kanibali treba da organizuju paradu.

Ili bar tako moderna humanistička civilizacija želi da mislimo...

Samo zele da tako mislimo, meso je meso.

Kanibali nisu krivi što su bolesni! Oni su rođeni takvi. Mislim da kanibali treba da organizuju paradu.

+2012

Нисам за. Људи су пуни холестерола (још ови овде код мене, овде се чварци једу чешће него лебац).