Prijava

a ja inače ne jedem (životinjsko) meso

Да, и ја волим биљно месо.

Da,da....
A ni >>ljudsko<< inače.

Pojeo bih bez razmisljanja ako je u pitanju moj zivot. Lepo odfikarim sniclu sa lista pa na rostilj.

Има онај до јаја филм када се сруши авион на некој планинџуги,па су ти не знам колико дуго били,па се међусобно јели,и зато преживели...а по истинитом догађају...Ја не бих могао реално, не знам шта бих радио у тим ситуацијама,јео бих камење, бубе,немам појма,али не бих могао...

Кажу да је укусно да се усереш...

Можда ме зато привлачи грицкање и лицкање женског карфиола...Јеботе,ја сам канибал вона би!!!

Мора од нечега да се почне са канибалском каријером :)

Доста сам размишљао о томе и да, дефинитивно бих могао да поједем човека који је већ био мртав ако би била таква ситуација као у филму, тј догађају. Значи да, могао бих.

E da, post iznad me podseti. Mislim i da bih ubio coveka pa ga pojeo ako mi je zivot u opasnosti. :)

Ako situacija nalaže pojeo bi i gigantsko govno a kamoli mrtvog čoveka. Sve za spas života, naročito svog. :)

Ako situacija nalaže pojeo bi i gigantsko govno a kamoli mrtvog čoveka. Sve za spas života, naročito svog. :)

Lol

Da moram da preživim opušteno, a možda i ovako da neko ispeče i kaže: "Oćeš da probaš?". Probao bih verovatno, pa nisam ga ja ubio, samo jedem.

Mislim da bih mogao.
Malo teže ako sam poznavao dotičnog,ali glad čuda čini.

Mene je oduvek zanimalo kakvog je ukusa ljudetina.

Ma jebeš li ga, ovako mi je odvratno, a ko će ga znati šta bi radili da se to stvarno desi. Ima film i knjiga Preživjeli u Andima, o hokejašima što su najebali, pa se izjeli.

http://www.imdb.com/title/tt1361843/ inspirisan stvarnim dogadjajem,kanibalizam naravno

Kanibalizam?

Moze.

Ja citao da je kanibalizam bolest zavisnosti. Na primer, hirurg moze postati kanibal ukoliko ima dovoljno jak zeludac da okusi krv druge osobe koja mu se zatekla na rukavicama (ovo na rukavicama se odnosi na krv naravno). Tako da vremenom ljudsko meso/krv moze postati potreba.

Pretpostavljam da je sve stvar kulture kojoj pripadamo. Recimo, bilo je plemena kojima je kanibalizam bio ritual, da njih pitate verovatno im ne bi bilo gadno. Dok bih ja imao košmare godinu dana.

Jebo te, prvo o gejevima, pa svi mrze cigane, pa religija je sranje, pa zoofilija je kul, pa sad kanibalizam, LJUDI OCE LI OVAJ SAJT DA DIGNE REVOLUCIJU VEC JEDNOM U SRBIJI ILI CE OSTATI SAMO NA PRAZNOJ PRICI I "JA JEBEM"!?!