Prijava

I album sa sličicama top 50 autora

Озбиљно сад, ако икад буде било књиге, то ће вероватно бити неко јефтино издање од двестотинак страница које би коштало 3-4 евра. Од тога јако мали проценат иде аутору, који је у нашем случају Каизен, а већина пара иде издавачкој кући за разне дажбине. У најбољем сценарију, Каизен би могао да узме у вр' главе 2-3 хиљаде евра.

brate, pa kusturica je samo na sajmu knjiga prodao 18 000,

E, al on dvaput bio nagrađivan u Monte Karlu.

20000 po 500 dinara će se prodati jedino ako bude deljena karta za sledeći koncert Zdravka Čolića.

Gledaj ti opasne kerine da prodavaš, tu je sad para. Lože se klinci. Najbolje Bul Terijer tu još nema konkurencije. :)

Озбиљно сад, ако икад буде било књиге, то ће вероватно бити неко јефтино издање од двестотинак страница које би коштало 3-4 евра. Од тога јако мали проценат иде аутору, који је у нашем случају Каизен, а већина пара иде издавачкој кући за разне дажбине. У најбољем сценарију, Каизен би могао да узме у вр' главе 2-3 хиљаде евра.

Aj sad kad palamudimo već. Ja sam teški laik, ti se verovatno razumeš. Zašto kaizen ne bi bio izdavač?

Moguće je da sam sad lupio, al ono. :)

Pa nije Kaizen izdavačka kuća. :)
Ali štampa je jeftina, mislim da je oko evra po primerku, tako da kaizenu ide recimo 2 po primerku, još da ubacimo drugi činilac a to je broj prodatih primeraka i eto profita.
A može na kraju knjiga legenda: nik-ime prezime :D

E, al on dvaput bio nagrađivan u Monte Karlu.

Kanu.

Aj sad kad palamudimo već. Ja sam teški laik, ti se verovatno razumeš. Zašto kaizen ne bi bio izdavač?

Moguće je da sam sad lupio, al ono. :)

Е, па има и та варијанта. Али онда веће паре пукнеш, јер треба посебно да плаћаш и прелом и редактуру и рецензенте и курце-палце, плус посебно штампарију, маркетинг и још милион ствари. А издавачке куће имају своје људе да им то раде, плус склопљене уговоре са штампаријама, оглашивачима и сл.

Нека ме исправи неко ко се боље разуме. :)

Е, па има и та варијанта. Али онда веће паре пукнеш, јер треба посебно да плаћаш и прелом и редактуру и рецензенте и курце-палце, плус посебно штампарију, маркетинг и још милион ствари. А издавачке куће имају своје људе да им то раде, плус склопљене уговоре са штампаријама, оглашивачима и сл.

Sve jasno.

Ја бих волела и да Каизен одради мајице са дефиницијама са Вукајлије... и шоље за кафу и упаљаче и тако то...

aha, prodavaće se majice sa logoom Vuke kao Starter duksevi iz Pazara lolo

Маријана, или Маријано, свеједно ево ти тема :)
http://vukajlija.com/forum/teme/28853-vukajlija-mrcndajzing

Знам Лол, само кажем...

ako bude tako nešto voleo bih da budem predstavljen imenom i prezimenom..

Ja ne bih volela..meni i ime i prezime TAAAko obično,skroz bzvz..
da je devojačko,pa 'ajd.. :)

(Ja se već uvrstila 'ladno u izdanje,hehee,bestidnica) :)

džimi 200 strana bi bila greška, ovo mora biti u rangu vujaklije i ostalih kapitalnih rečnika po težini i veličini....... a ne da se sroza na nivo onih buđavih knjižica sa vicevima.....

inače, najače bi bilo da kaizen zatraži i finansijsku pomoć od autora oko izdavanja rečnika...... mislim, što da ne? pa ja bih prvi dao bre.......

Е, а све што се овде предлаже ја сам већ предлагао :))
http://vukajlija.com/forum/teme/20274-vukajlija-the-book
http://vukajlija.com/forum/teme/28853-vukajlija-mrcndajzing

Valdemar
Kanu.
Lapus...

Lapsus :D
Ne zameri, bilo je jače od mene :)))