Prijava

Šta će mi autobus, kum Legija ostavio helikoptere. Još one ruske topovnjače, na granici samo opališ po koloni.

'тео сам да кажем да нису сигурно случајно ставили 1244 уместо 1246...

Idemo jedan mali muzički predah za laku noć Lijepoj a tako blizOj
http://www.youtube.com/watch?v=dOktD1lMRJY
laku noć

Koji ću kurac na moru, da mi Crnogorčine naplaćuju pljunuti espreso 3 ojra a da mi Ustašija razbije šajbu kada vidi da nemam šahovnicu umjesto presvlaka? Jami ba.

Za Grčku, Egipat, Libiju, Tunis i tako to - nemam para, Bugare ne volim, Tursko je pusto, zapad je još skuplji... Jedino u Soči da odem.

Ajte kod nas u Neum. Niste ni u CG ni u Hrvatskoj već u našoj divnoj i voljenoj BiH. Dođite, da se kupamo sa nenama dok dimije vijore vodom i da skupa s Mujagom na plaži žderemo sirnicu iz tepsije (nešto slično k'o u Ulcinju samo malo čistije).

Po svemu sudeći - odoh u planine da krivolovim divljač.

Реално, зависи. Колико год волео Хрватску као земљу и неке људе у њој, неких људи и даље има који су идиоти. Али има их и код нас, тако да јебига... Мада, прошле године сам био, у ауту БГ таблица, длака ми с главе није фалила, ништа ауту није било, био паркиран испред Максимира...

Jebemti letovanje kad se ti vratis sa njega srecan sto ti niko nije sjebao auto.
EDIT: Radije u CG, dok ne prodje sranje ne bi ni u Grcku, a posto otpada Grcka otpada i Dekintos, a CG bije po usima, tako da idem lepo u Soko Banju da se banjam u hotel Zdravljak.

pa u CG ne bi da me tjeraju, imala sam jako puno neprijatnosti ljetujuci u toj zemlji
a u HR ljetujem od 98 i extra je tamo, znam da postoje razni predrasudi medju srbijancima (mada mi nikako nije jasno zasto) ali u HR je zakon
ove god idem na Hvar vjerovatno, dugo zelim da obidjem Hvar i nadam se da cemi se ove god ta zelja ostvariti

Joj draga eclipse... De to malo pametnije odradi kad već upadaš u trol.

hahahhaha, toooo, Eklipso, carico balkansko-serbsko-kroacka!

Хрвацка. Сваког лета одем тамо на пар недеља, најлепше море у Европи (нисам бијо на Азурној обали, додуше).
Дубровник, Макарска, Опатија, Истра, отоци. Врхчуга.
Ал' вероватно бих курац иш'о да немам родбине по тим крајевима, није да не треба новаца. Мада за Истру се може наћи скроз ок комбинација.

Црна Гора ми је џиберска скроз.

едит: Да, не прочитах први пост.

Crna Gora definitivno! Crnogorci su najljepsi ljudi na svijet'. I najljubazniji.

Sedeo bih kod kuće.Crna Gora je sranje,misle da im je turizam mnogo bolji nego što realno jeste,dok sa druge strane u Hrvatsku ne bi išao zbog bezbednosti.

u 'rvacku, definitivno... ljudi su svijet izmislili za đetiće, a i ne vjerujem da će me neko barkati, ako se ne kurčim (jedino nikad ne bih otišao u Split, oni nisu normalni)... eto uzgred, mislim da jedna vukajlijašica iznajmljuje apartmane u Zadru, pa ako neko konta...

EDIT: ako ima neko da mu se ide na Zrće, a nema ekipu nek se javi :)

Prelepo je u Hrvatskoj, mada je tačno što kažu gore da lako može da iskrsne neki incident.

Definitivno CRO, bez trunke premišljanja.

Ima moj tetak vilu u Novalji, odmah kraj Zrća, pa ako neko oće da mu sredim... Ko njemu - 40% skuplje :D

Ja sam čuo da je Libija baš povoljna sad..

sanšajn, kažu da je niže od džabe... samo poneseš one puške i metke što su ostali od rata i eto ti ljetovanje iz snova...

To ovako izgledalo:
http://www.blic.rs/data/files/2011-01-18/1816_2.jpg

Ovde piše Tunis, al isto je to :D

NE U CRNU GORU!
a u Hrvatskoj bi dobio po pički!

U Hrvatsku. Zbog rodbine.