Prijava

Što ne jebeš nešto?! Godine kurcu prolaze a ti ne jebeš...

Mrzi me da pričam o tome. Lenj sam i razmažen, nemoj više da me smaraš sa tim temama.

Sok?

Moze posle pljuge,vrlo si ljubazan.

Колико си заиста дуго овде?
Добро питање. Ја сам се у ствари регистровао почетком 2010. године, али ако се добро сећам, написао сам неку политичку дефку због које сам добио бан, па сам одмарао до краја године, и регистровао се поново у децембру.

Зашто је баш тебе синоћ стартовала сисата пичкетина од играчице на сплаву?

Па шта да ти кажем, није могла да одоли мом шарму и лепоти..

Lukse, zašto si toliki pičkopaćenik i ljubitelj napaljenih tinejdžerki?

Jebiga, verovatno što sam imao taj deo života totalno sjeban, nisam imao priliku da ga proživim normalno, pa je verovatno ostalo nešto nedorečeno, nešto neproživljeno. Mislim da ću čitav život imati nostalgiju za tim.

Lukse, jebanderu stari, da li misliš da postoje nepravde na Vuki?

Da, postoje, ortačko biranje definicija, zapostavljanje nekih autora, kao i banovanje za najsitnije gluposti.

Da li misliš da je u redu prema ostalim ljudima što si ti toliko lepa, pametna, zanimljiva, duhovita, zgodna i blago rečeno ceo paket?

Pa ne znam mislim, ah, stvarno ste me sada iznenadili tim pitanjem... Nije to baš tako, ja sam samo jedna prosečna devojka... :trep trep:

Je l' ti to upravo imaš potencijalni hot chat?

Hahah, ne znam, možda, ali tebe to ne zanima!

Da li je casa poluprazna ili polupuna?

Hahahah...Peskir koji govori!

Oće li Đoković dobiti Congu u polufinalu?

Puši kurac.

Прво питање: Да ли јебете, и да ли кобјашњавате?
Друго питање: Да ли мислите да је ова тема врхунац зиљавштине и да је премашила нивое и границе које је, мислило се, зацементирао Нинка Б92?

Одговор 1: Да, јебем, веома редовно, самим тим идем редом и објашњавам, такорећи кобјашњавам.
Одговор 2: Да!

Gospodine Miletiću, da li vi mislite da bi trebala da počne žetva ječma i pšenice i koja vrsta komnajna je najbolja

Voleo bi'.

Kakvi Monolozi.

Ti?

Eo malo. Ti?

Isto.

Lukse barapčino, kad će biti vremena da malo manje radiš, sunce mu žarko?

Pa, ako ćemo po dosadašnjoj statistici, rintaš kao magarac već ihajhaj, stoga mislim da tvoji snovi o sprovođenju ultra švalerskih poduhvata mogu komotno mačku o rep. Fino ti gledaj da ženiš to devojče koje je sa tobom, a švalerisanje ostavi nekom drugom, nekom kome je to sudbina i talenat.

Da li ćeš da uplatiš ktitora?

Nemam pojma. Imao sam nameru da ga uzmem kad mi prođe rok. Jeste da ponekad dobijem napad inspiracije za više defki i postera, ali posle nedelju ispucam i ne dobijem nikakvu ideju. Ko me prati i omiljenuje baš mi i nije bitno. Jedino mi je žao što ne stignem da pročitam bisere novajlija pre nego što ih obrišu.

Da li je Mylyca gogo dens midžet grl?

Pa, drago mi je što si to pitao, mislim da ne pleše najbolje. To da je midžet to stoji.

Зашто те рошави пичкопаћеници који те никад нису видели прозивају преко интернета за изглед?

Немам појма, али ако ће то да им скрене мисли са сопствених недостатака и малоумности, немам ништа против, увек сам се залагала за доброчинство. Немој тако оштро о њима, ипак се ради о ментално заосталим људима, НИСУ ОНИ КРИВИ, докле више треба да се доказује то!

Каква је ово тема? Шта треба да се ради овде?

Не знам.

Izvini jel znaš možda gde je ulica Sremskih Brigada?

Nemam pojma, nisam odavde.

Da li si ti stvarno mudžahedin, i da li nameravaš da se zaletiš na Kaizenovu gajbu sa 35 kilograma eksploziva?

Jebem li ga, mene je ćale naučio mnogo što šta, ne znam šta će mi trebati, i svaki put kada idemo do Beograđanke, tera me da nosim težak ranac, ne znam šta je u njemu, a on uvek nosi neki daljinski. APOKALIPSA!
Sve zavisi od Kaizena, a i od mog ćaleta, neću ja samoinicijativno da činim išta.

Da li će danas ponovo biti kiše dok igraš fudbal?

Da, naravno, kao i uvek. Kiša, kurva, čeka da mi počenmo da igramo i onda line kao iz pičke, ipak je ovo Vestfalija.