Google +

  1. Hipster u meni to nije želeo.

  2. a onda se hipster smoriJo kad je vid'o da je forevr aloun! eto, dodacemo te, ajde....

  3. Костићу, едовао сам те децхко. мвва

  4. Smem li ja da te dodam? :*

  5. Naravno, svi moji fanovi mogu da me dodaju.

  6. Ахаха који цар.

  7. Hvala, Stefane, divan si. ^_^ Sada je moj život konačno dobio smisao.

  8. Пеки, у који круг си га ставијо?? Ја у ''celebrity circle''.

  9. Šalu na stranu, ja bih ga dod'o i najradije zaboravio na sve nedaće koje su nas zadesile. Naravno, ako to on hoće. :) Ja uvek pružam ruku pomirenja.

  10. Evo i ja pruzam ruku pomirenja!

  11. Ova tema otkrila je prostitutku u vama.

    Isti je to kurac.

  12. U pravu si kizo!
    Gade se fejsa, a ovamo gugl plus im je odličan!

  13. Niko se ne gadi fejsa, nego kretena koji ga koriste na debilan način.

  14. Niko se ne gadi fejsa, nego kretena koji ga koriste na debilan način.

    +2222

  15. Vid ovo, sad me i na vukajlji hejtuju -.-

  16. E, ljudi, je l' moze 1 invajt? :p

  17. posalji pvt sa mejlom poslacu ti invajt
    ako imam jos lolo

  18. Dodajte me, usamljen sam. :'(

    xD

    Khm, Nedeljko Rakićević

  19. Додао те ја, немој да плачеш. :Д

  20. Šaljite meni invite... :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.