Prijava

nema smisla da nevini ljudi stradaju, k'o što javio kaže, kada ove krive za situaciju u zemlji za njih boli kurac.

ja ne verujem u revoluciju u srbiji, a jebi ga, volela bih da verujem

a kad bolje razmislim ne puštaj nikog...osiliće se..sve diži...:))

Blendamedved, samo takva, brutalna rešenja mogu dovesti do cilja...brutalno pobiješ sve lopove u vlasti i nazovi opziciji..ako treba i više puta...i na kraju će isplivati ljudi bez mrlja, bez želja za bogaćenjem, ljudi koji će prvo razmisliti o posledicama svog delovanja ili ne delovanja....a takvi nam trebaju, ne trebaju nam oni koji će manje ili više da kraduckaju ili kradu...ima u ovoj zemlji i poštenih...

Naravno, nije Staljin bio lud. Mislim bio je lud, al ne na taj način.

Ništa revolucija, samo hapsiti lopove. I presuda na 40 godina, demokratski. Pa da vidim što će arčiti što nije ni stvarao on nego neko u njegovo ime.

A ko da ih hapsi kad su oni na čelu policije i države?

@javio
ima, ali na takav nacin ako dodju do neke funkcije, sigurno nece ostati posteni, nzm da li postoji neka stranka u srbiji, stranka omladine, nesto tipa od 16-30 godina, tu bi se definitivno uclanio, jer verujem da su mlade duse neiskvarene toliko i zeljne su dokazivanja, do cega je krkobabicu u 1000 godini, realno... ipak trebalo bi, ako ne postoji, da se organizuje stranka takvog karaktera, omladinskog...

@Komercijalni_Predah
bravo za post, jedino sto ti zameram sto ne verujes u revoluciju, jer tako misli vecina, a isto tako zele promene, a u ovakvoj situaciji, bez bilo kakve revolucije, nema ni promene...

Pa revolucije su neizbežne zato što je narod stoka koja drugačije i ne zna dok ne zagusti.
Zato pusti lopove da kradu, zato zna da kradu a ne reaguje sve dok ne dogori do nokata.
I gledaj one Grke...Pa jebo vam ja mater da vi ne možete godinu dana da uđete u parlament i zapalite ga. Znaju oni što se bune, odoše im ostrva Turcima, ode im država, bune se, biju s policijom ali to bez paljenja jednostavno niko ne priznaje.
Žalosno ali istinito.

kako ti znaš Blendamedved da neće ostati pošteni?...

pa i ako se pokvare motod imaš, diži i njih u vazduh, kad već ne ide drugačije..pa će na kraju doći neki pošteni...

i može da mi priča ko šta hoće, kriza, siromašna zemlja, nerad, nefunkcionalnost, stara nacija...jedini i glavni uzrok ovakvog stanja u zemlji je kriminal, politički, privredni...kriminal...

ej bre milijarde odoše u privatne džepove..pa zamisli da su te milijarde uložene u fabrike, u poljoprivredu, u neke firme...cena otkupa maline 75 dindži...i normalno niko neće da radi..a i ako radi ne može od toga da živi...a u evrori kilo malina 30 evra..

Đilas dnevno strpa 100 hiljada eura čiste, pervolom oprane love u džep. Pa vi vidite.

Opet će bidne inflacije. Potrebna je revolucija ali svima puca kurac, svi su jaki na rečima. Evo ja sam jak...na rečima.

ma ne samo on Elek....najobičniji opštinski činovnik dnevno uzme neku kintu...zato što ti je promuljao papire koje bi i inače trebali da ti završe...zato što ti je primio zahtev a pitanje je kad će da ga reše...a o predsednicima opština da ne pričam...

oćeš da zidaš, može, daj mito...radio sam kod nekog tipa 6 godine, privatno, sa drugarima, izvodili mu struju....svaku zgradu koju je napravio, jedan stan predsedniku opštine..svaku...za 6 godina napravio 11 zgrada...i onda kvadrat koji realno košta 300-400 evra dođe na 1000...pa ti kupi stan...

Ma znam da nije samo on, ima ih pun kurac. Nego za njega su javno rekli. Kontam da su ti likovi sad u padinjaku ili zabeli.

Kontam da su ti likovi sad u padinjaku ili zabeli.

Nemeš taj ološ u moj Padinjak istovarat.

Oćeš možda Legiju da ti dovedem a?

Pa vidi javio, nismo mi daleko od tog. Mladi su kritični. Bole ih dupe. Napričalo im kako je sad super i ako ne budu baš ONI na vlasti ustaće Slobodan iz groba i biće opet rat i inflacija i sve to. Ali... Malo će da menjaju mišljenje kad im starci ne budu imali pare da plate stanarinu i klopu nego Jebi ga sine, vraćaj se kući kod majke svoje pa putuj i daji ispite.
A to se polako počinje dešavati...

@javio
pa nece, jer su to uradili na neposten nacin, diplomatija, tolerancija, jedini spas u ovoj prici, revolucija na tom nivou je jedina uspesna revolucija, treba se organizovati na neki emancipovan nacin, ne samo neredima i unistavanjem... niko mi nije odgovorio da li postoji neka omladinska stranka?

ma ko u padinjaku, Elek?..ovaj predsednik i ovaj što zida?..jok bre, eto ih rade i dalje, i svaki nagurao po 100 kila...kukaju na holesterol, njima je najveći problem holesterol i trigliceridi..šta misliš od čega?...:)

Auroro, ne dešava se, ništa se ne dešava, ćute i kenjaju..i prodaju dupe zarad posla, ili zarad nekog položaja...eto ih sve mladi, prvo uzmu partijsku knjižicu, više komada pa onda traže posao...jer to tako treba, ne može drugačije....umesto da sjebu sistem, da dignu glas, da dreknu, ćute i razmišljaju o svom dupetu...masovno....

ALO BRE LJUDI!!! PA AKO MOGU DA KUPE BABE I DEDE ZA LUTRU ULJA U KILO SECERA, PA NE MOGU NAS, KOJI VAM JE KURAC BRE! KO BI SE OD VAS PRODAO ZA TO, AJDE NEK' SE JAVI!?

Auroro, ne dešava se, ništa se ne dešava, ćute i kenjaju..i prodaju dupe zarad posla, ili zarad nekog položaja...eto ih sve mladi, prvo uzmu partijsku knjižicu, više komada pa onda traže posao...jer to tako treba, ne može drugačije....umesto da sjebu sistem, da dignu glas, da dreknu, ćute i razmišljaju o svom dupetu...masovno....

polako Ante polako...dešava se, troje koje znam odoše kući jer im starci nemaju para za stanarine...A u DS-u je već gužva, mala je to bara a puno krokodila...Nego ti je to kao i kod Slobe što je bilo čekanje do zadnjeg momenta, šta je falilo da i Sloba rikne barem 5 godina ranije? Ista ti je ovo stvar. Imaju muslimani jedan dobar izraz za to Doš'o tobe, dakle dok se on opameti jebi ga...

nismo se razumeli Auroro..sve je to "sjaši kurta da uzjaši murta"..

šta ti misliš, da žuti neće u koaliciju sa nikolićem?..oće još kako, ako im budne potrebito...i onda će zajedno da pljuju ove druge...bole ih, a ti stoko izlazi, glasaj, kukaj, pevaj...jebi se u krajnjoj ruci, bole nas, upali smo na budžet....sve su to ista gomna i svi su oni već na vlasti, i vlast i ovi što se predstavljaju za opziciju...

blendamedved, stoji to, treba se prodati...koji ti pa kurac imaš od toga što ti komšija nema posao i leba da prerani decu....al nešto mislim, igra mečka pred komšijinu kuću, doćiće i do tvoje....