Prijava

Tema samo za žene, ženske nedoumice, probleme, tračeve, sve o čemu žene pričaju.
Muškarci i gej stop.

Браво, Вучњачице!

Омиљена боја лака за нокте? :)))

O,kako se neka od nas nije do sad setila toga?? :))
Ne mogu da se načudim!

Sjaaaaaaajno!

Žene,pravimo party u čast otvaranja ove najkulje teme na Vuki! :))

Joooj, ne volim lak za nokte. Proziran onako da izgleda kao da sam jela nešto masno. :))) Tvoja omiljena boja laka? Moram da žurim u prodavnicu po hleb i neke sitnice.

Црвена, пинк, бордо, црвена.

Стварно, куљ тема. Само да заживи, да се и ми мушкараче осетимо женствено. ;)))

Црвена, пинк, бордо, црвена.

Ko da si mene pitala :)

Moram i ja d'idem,ne mogu sad da kuckam ("!$"##$"$#$$!!!!!!=),na poslu sam...

Не остављајте ме сад, на форуму без днаааааа.......

Хај'те, жене, чекаћу вас са сексуалним питањима и тегобама. :)

Ja ću biti pristojan i priupitati, mogu li samo da parim oči na ovoj temi?

Ако заживи, офхорсе. Само немој да јебеш жене курчином по интернету и све ће да буде ок. :)

Zahvaljujem. Biću fin, nećete ni primjetiti da povremeno igram džepni bilijar.

Ja sam se dugo patila sa sečom noktiju na nogama, klasične grickal'ce ne pomažu, a čula sam u Cosmopolitanu da Bosch pravi fensi brusil'ce roze boje za šmirglanje noktiju plus se kao bonus dobije slika Edvarda Kulena. Gde mogu da zbavim to? Cmok, frendice...

Ja ću biti pristojan i priupitati, mogu li samo da parim oči na ovoj temi?

Ja ću da se prišljamčim sa Šalabajzerom. Donećemo dve ležaljke i samo blejati. BiČemo fini majkeMi :)

'Ajd kada ste već lepo objavili šta ćete da radite, obrišite svoje postove jer nećemo muškarce na temi samo za žene.

Обрисао је неке неки модератор.

Neka ih, Vučice, možda su žene u duši. Da ne lanem neš' drugo :)

Стварно, куљ тема. Само да заживи, да се и ми мушкараче осетимо женствено. ;)))

Hahahhaha potpisujem! :)
Ala će da voajerišu ovde, sve zvoni ;)

Наравно да су већ јебали на теми, ал' је обрисано, Елло Умбрелло. :) Нека их, виркале смо и ми свуда.

Jes i to što kažeš, vala zabadale smo i mi noseve i gde treba i gde ne treba.

Luksdoc
Ja sam se dugo patila sa sečom noktiju na nogama, klasične grickal'ce ne pomažu, a čula sam u Cosmopolitanu da Bosch pravi fensi brusil'ce roze boje za šmirglanje noktiju plus se kao bonus dobije slika Edvarda Kulena. Gde mogu da zbavim to? Cmok, frendice...

Čekaš da se počne da se prodaje kod nas. Mi smo ne razvijena zemlja i sve novo počinje 10 godina kasnije da se prodaje.