Prijava

Džaftaro, šta ćeš kuvaš danas? Ja još nemam ideju. Sad klopam pa ću posle da raširim veš.

Јеботе. Ја не знам ништа да кувам. Баш ништа. Знам да направим сендвиЋ. :)))

Džafe, naučićeš, veruj mi, nigde ne žuri sa tim, izaći će ti na vr' vrčka ;)

E ako je tako imam jedan lep recept za sendviče :)))
10 kriški starog hleba, margarin tipa "dobro jutro", salama, slanina, kobasica šta god ti padne pod ruku i krastavčići
Za fil ti treba dva jajeta i 200 g sira bilo kakvog. Ako je onaj mator sir a preslan nemoj soliti a ako je mlad staviš pola kašičice soli. Umutiš viljuškom to sve zajedno kao za pitu i gibanicu (ne sme da bude retko a ni pregusto). Namažeš margarinom kriške hleba ali malo deblje pa odozgo kašikom stavljaš fil i dobro ga rasporedi (nemoj da preteraš pa da ti ostane živo kad se ispeče) zatim odozgo ređaš listove salame, kolutove kobaje i komade slanine (da prekrije fil). Ređaš u ne podmazan pleh. To je važno jer kada se budu pekli, margarin će da se istopi i proći će kroz kriške tako da ti ne treba ulje. Staviš u srednji deo predhodno zagrejane rerne na najjače. Posle 15-ak minuta proveriš da li su porumeneli dole pa prebaciš gore na još 5 minuta. Kad ih izvadiš, iseckaš krastavčiće na kolutove i pospeš ih po sendvičima.

Ма, ја уопште и не желим да научим. Баш немам везе са тим а и не привлачи ме кухиња. Пре бих рибала патос 3 сата него нешто кувала. Јбг.

Uuuuu vučice, odličan ti je taj recept, pisala si mi ga ispod neke definicije pre nekih mesec dana...mnogo je dobar, sendviči su fantastični. :)

Probala si. :)))) Ovaj moj me tera svaki dan da ih spremam. :))
A vi koji špijunirate, zapišite recept. Veoma su ukusni.

Ja sam do skoro mislila da su kavaljeri izumrli, ali izgleda da sam živela u zabludi... :)

A? Frenki, je l' to za mene?

Провокација.

Jesam probala vučice. Mnogo je jednostavno, a preukusno :)

Za sve vas. Jebiga nisam imao za buket, al bitan je trud.

Провокација.

Ne vredi ni kad si fin. :p

Drago mi je. :))) Imaš li ti neki recept?

Hvala Frenki. :))) :* To je kavaljer a ne ona dvojica na prethodnoj strani.

Ал' сисе потрудио. Откинуо комшији пупољак.

Džaftaro, ne budi nezahvalna.

Drago mi je. :))) Imaš li ti neki recept?

Uuuuu imam. Naletela sam na ovaj recept pre par meseci, pa od tad samo na taj način spremam piletinu, predobro je! :)
http://www.becook.com/sr/recept/piletina-na-orli-na%C4%8Din-i-tartar-sos.htm

Оки. Хвала.

Иначе, сад је једно питање - је л' вам се догодило некад да због нервозе и стреса и чега већ не добијате женске ствари преко 2 месеца?