Prijava

Odlično! Idem sada na ceđenu pomorandžu sa jednom kozmetičko-hormonski izbalansiranom ž. individuom, pa ću imati inspiraciju za temu malo kasnije. Nego, zašto šampon od piva ne miriše na pivo? Koja je fora parfemisati šampon od piva koji se zove šampon od piva? Garnier pena ne smrdi, ali učvršćuje dobro. U letnjem periodu se jede tečna hrana, što znači da se kuva. Čarape se ne nose na sandale, lak se usklađuje i leti, a brus ispod majice se nosi ako je broj veći od 4. Ima još, setiću se... Idem na kafu.

Надам се да су вам компјутери у кухињи.

Hvala na receptu. :))) Probaću, ali umesto piva staviću vino jer mrzim pivo.

је л' вам се догодило некад да због нервозе и стреса и чега већ не добијате женске ствари преко 2 месеца?

Meni jeste. Kasnilo mi je mesec dana. Neki put mi varira između 6 dana do 15 dana kašnjenja a to je retko kad.

Зајебано. Веома. :/

En_Dotter
Надам се да су вам компјутери у кухињи.

Nemoj ti da brineš oko toga. Drži se ti muških stvari. A bilo bi lepo da bar jednom nešto skuvaš. :P

Hvala na receptu. :))) Probaću, ali umesto piva staviću vino jer mrzim pivo.

Nema na čemu. :)
Može i bez piva, ja ga ne stavljam nikad. :)

Džafe, meni nije nikada kasnilo od nervoze, ali mi se dešavalo da dobijem po 2 nedelje ranije :-/

Odoh da nešto posređujem a vi tračarite malo. :) Tema Nataša Bekvalac :)) :P

Јок, она је оличење патетике.

Боље о оном лику што је набуџио пенис, па сад не може да га носи са собом. Не стаје у гаће. 'Сте гледале? :)

Šta? Šta? Kakav penis Džafe? Ne, niiiisam gledala... ;DDD

Па, лик ишао на надоградњу пениса, рокали му инекције и та срања и оно се до јаја набуџило, буквално. И шта сад? Врећа пуна гована. Нит' се диже, нит' може да арчи. Не знам шта је на крају било али лик је себи скењао живот јер је био искомплексиран.

А да, био је још један лик, који је имао природну пенишчину, па је кукао како не може да има нормалне односе јер сваку рибу боли. И ваљда је хтео за главу да га скрати.

U jebote, ovaj prvi hteo veće, pa izgubio iz vreće...mada, verovatno nije on mukica hteo veće, nego htele žene koje je arčio ;)
A ovaj drugi...šta bi? Jel ga cepio za glavu? ;D

Не сећам се тачно колики му је био, овом првом. КОРНФЛЕКСИ!

А други, не сећам се, мислим да није. Брате, а после жене накарадне.

Nego, sva sreća pa smo se skupile ovde da pričamo o kuvanju i peglanju ;DDD

А толико лепших женских стварчица за разглабање :)

Bruce, idi gledaj u sunce ili tako nešto.

Hahahaha otvorim forum a pod temom ženski kutak komentarisao Bruce! Hahahaha stari ženskaroš prikriven iza harmoničnog bračnog života!

Omiljena boja šminke? Šta kombinujete?

Zamoljavam sve pripadnice suprotnog pola da ne spemuju muški kutak, jerbo će vam biti uzvraćeno. Nije to fino.

Gledamo vas!
http://webzabava.com/upload_new/v_1118/frikovi-ljudi-fotografije34.jpg

Molim pripadnike muške populacije koji se trude da spemuju žensku temu da pobrišu postove. Frenkiju sam uzvratila poklon čisto da se zna.