Prijava

Дакле, у циљу читања туђих дефиниција и промовисања својих... прочитајте аутору изнад последњу дефиницију и дајте мало детаљније мишљење о њој. Да ли је за плус или за минус ? Зашто ? Новајлијама можда неки савет. И тако...

Без кратких мишљења као: добро је, ок, може проћи, плус. Детаљно мишљење, шта је то ту добро или лоше, шта се може додати, где је погрешио аутор...

Ставите у пост име аутора коме коментаришете дефку.

ЕДИТ:

Модови, мало прелистајте тему. Нека се не појављује један исти аутор 200 пута, само да би добио плус на последњу, то је исто срање као лајк. Дакле то је забрањено.

Па мишљење јебем му миша... мало детаљније од тога :)

Слика говори више од 1000 речи. Сваки град има једног таквог :) +

Dao sam ti plus. Zanimljiva defka, mada mi u ovom trenutku ije preterano duhovita. Inace, znao sam za par tih tipova, a sada znam svega jednog, iz Borce. Kao da si njega opisao! :)

qwebeck-
dobra defka, mada vuce malo na vic (ne kazem da jeste) ali je kratka, sazeta i direktna nema nekog zajebavanja.

Bond-
solidna defka, ide na kartu "svi znaju jednog takvog", fino sastavljena, dobri opisi, mada u sustini ne pretjerano duhovita.

solidna defka, ide na kartu "svi znaju jednog takvog", fino sastavljena, dobri opisi, mada u sustini ne pretjerano duhovita.

И не треба да буде :)

Следећи аутор коментарише седпласову последњу, не моју...

Омиљена ми је. Одлична дефка и то ми је више пута падало на памет, а он је то сасвим коректно дефинисао.

Valjda ima takve ljude u blizini.:)Dobra je.

Океј дефка.

Немојте спемовати само да би вам неко дао плус на вашу дефку.

Океј дефка.

Dobra je.

То није мишљење.

Шта је добро ту ? Шта вам се свидело ?

Следећи аутор коментарише хугочавезову дефку, не моју.

Ja sam rekla što sam pomislila,nemoj tako,Džejmse.

Ima takvih :)

EDIT: E jebiga, ovo je bilo za Eklips.

и дајте мало детаљније мишљење о њој

Aman, ljudi, pročitajte lepo šta je čovek napisao.

Evo za tebe Čače. Fantastična

lepo izmišljeno, nije baš za odabrane, ne sviđa mi se komentar bolje da je stavljeno nešto drugo HUGOČAVEZ

Loksi,
Nije najbolje što sam pročitao...Nije inovativna...Ali nije ni loša. Dao sam plus.

Predlog: Stavljajte u komentar ime autora kog ste čitali.

syngrafeas

dobra je, kratka ali zanimljiva, sigurno za plus....

е јебем му миша... има л' ко вољан да брише ову спемчину ? Пошто мислим да тема може бити добра, ако је не униште ови кратки одговори...