Prijava

А ко је прљави инспектор?

Прљави Инспектор Блажа ;) он пева песму јбг...

u alkos nema perspektivu se pominju i pivo i rakija

Znate ona dva stiha:

"Seljacine sa Jashara vashara promasile klub. Htele na Jasara. Pa se mrste sad...sta da im radim ja?"

i

"Seljaci se smorili i otisli - klub je nas , svi se smeju, svi su gotivni. Dzek spreman je na ex, Becks, buksna , pa opet sve, sve!"

Бог,можеш у групу,па онда постављај клипове...До тада није лепо да нам пуниш форум.

A lepo je da ti nama punis forum?

Kako si fin kada se radi o tvom forumu, auuuuu

Ne, vasa grupa se zasniva na ideologiji koja je ok, ali ipak to niste vi, vi to forsirate i veoma je izvestaceno.
Takozvana

IZVESTACENA OPUSTENOST

ako se nastavi ova svadja, banujem oboje.
i onako još nisam isprobao dugme.

Vole ljudi da guraju nos gde im nije mesto pa to ti je... jel se neko obratio ovoj Tasmanijskoj Djavolici????
Kelt, ne vidim zasto se ti meni obracas, koliko ja vidim ona hoce neku svadju mucenica...ja joj se nisam obratio niti cu

more, jedan napise nesto provokativno, drugi odgovori i čas posla postane kuku lele.
ja ne vidim ovde nikakvu svadju :)
i tako bi da ostane.

malo da šiljim sad, kapirate me, mlad pandur :)

Као прво Вукајлија је сајт за зајебанцију, а не за неко форсирање разноразних група и препирки истих која је боља. Бог, ти изгледа све ово превише лично доживљаваш, то што смо ми основали групу, схваташ као неку конкуренцију вама ил' шта већ. "ИЗВЕШТАЧЕНА ОПУШТЕНОСТ"? Не знам да ли оваквим коментарима покушаваш да нас увредиш, ставиш до знања да је ваша група најбоља(ок најјачи сте, и шта сад?) ил' нешто треће али то што су ти коментари на нашој теми углавном овакви(и што имаш више постова на нашој теми него на сопственој) показује само да имаш неки комплекс.

П.С. Ово ти није рат, опусти се.

Samhaine sine, ti si jedini covek uz Meshu u ovoj grupaciji koji mi je ok. Nemoj to da kvaris.
Ima ovde ljudi za koje mislim da su izvestaceno opusteni, oni znaju koji su. CCela poenta ove grupe je negativ nase grupe.
Sto je jako smesno...ono..kao ...smislite nesto bolje, drugacije ,...
znamo da nas zelite, ali jbg ;)

Само кажем како јесте, нико нема ништа од тога да ли је његова група најбоља или најгора(и очигледно да овде не постоје критеријуми за тако нешто). Тако да опуштено, ова група и јесте направљено само ради зајебанције(верујем и остале), а то што сад неки проналазе да је ово нешто исфолирано и глупо, нека им. Толико о томе.

Samhaine, nisu svi iz istih pobuda ovde. Ja ne volim neinteligentne retarde, a ti znas sta hocu da kazem. U tvojoj grupi su se koncentrisali neki sledbenici ES, kako ih ja zovem, a on ih covek voza da je to sou :)