Prijava

Nadal kad osvoji ne ide po Spaniji ponasajuci se kao da je nesto uradio za njih

Zato sto je smrad i zato sto ce posle njega jos 32 Spanca osvojiti u tenisu 399 trofeja...

A Dejvis kup? A kad se Čavić takmiči, to je , jelte, za Srbiju ? :D

A Dejvis kup?

Kad tu postigne uspeh i na Olimpijskim igrama,onda sam mu zahvalan za doprinos Srpskom sportu...za Vimldon ne.

Zasto spominjete Cavica u bilo kakvom kontekstu?

Ne znam da li je za ovu temu ili za transfer blama.
Juce gledao na televiziji, kako idu ulicom i anketiraju gradjane.
Dosli do nekog celavog, a on sav srecan kaze kako je isao pod Ostrog da se moli za njegovu pobedu.

Aaхахахахаха ладно, колико геј видео.
http://www.youtube.com/watch?v=emBDe3uILaQ&NR=1
Иначе ми је кул што су Ноле, Рафа и Мареј другари. Хепи три френдс.
Али реално, Шпанија је друго, њима је успех на било ком плану већ постала мало уобичајена ствар, а ми смо успешни, мање више, само у спорту, нормално је да се људи радују. И опет је коректно што је добио дочек, иако је мени оно било помало смешно.

Ti ne kapiraš, jelte? Koliko će sad dece početi da trenira tenis, sa željom da jednog dana budu kao on, ili još bolji?

Malorpe su ljudi pominjali,pa sam se ja samo nadovezao na tu izrecenu glupost... :)

Nista lose naravno o coveku,legenda je i drkam na njega. :)

bvdlga
Pa brate,veci bi cigan bio da ga ne zanima,ljudi bi onda kenjali po njemu u fazonu "vidi ga ovaj naduvenko,napusi nam se kurca"...

Не би кењали. Како не кењаше по Типсаревићу кад је он био успешан мали јуниор?
Теби није циганисање то што је довео читав буљук фамилије?

Rosoneri
Dosli do nekog celavog, a on sav srecan kaze kako je isao pod Ostrog da se moli za njegovu pobedu.

Е о томе причам. Циганисање.

ГДЕ МИ ЈЕ НЕСТАЛО 50 ДИНАРА?!

Реално, док год има неко да се обрадује његовој победи до јаја је. Док год људима скрене мисли са срања и обрадује их, до јаја је.

Све све, али Јеремић који игра стони тенис са Срђаном Ђоковићем - ПОБЕДА.

Znam da smaram al moram još jedno pitanje vezano za basket
Zašto su nemci onako dočekali Dirka kad je on titulu osvojio za dalas a ne za nemačku?
PS Modovi očistite transfer ja sam svoje postove tamo obriso

Зато што су кретени.

oko čega se vi cimate...

Dvajt
Све све, али Јеремић који игра стони тенис са Срђаном Ђоковићем - ПОБЕДА.

Pre ce biti da je PORAZ.

tonre
Svaka mu cast na uspehu,ali to je uradio za svoju bulju i nikoga drugog...Nadal kad osvoji ne ide po Spaniji ponasajuci se kao da je nesto uradio za njih.

А ти би сигурно одбио да се појавиш, кад би ти рекли да ти спремају дочек.

Шекспир је горе објаснио све лепо, јесте да мало претерују неки кад је у питању новакоманија, али опет немамо успеха ни на једном другом пољу, па морамо ово величати. Мени је драго кад он освоји нешто, не дешава се сваки дан нешто овако.
А за Србију је урадио добро то што је приказује у добром светлу.

Зато што су кретени.

jel si navijao za sakramento ili nisi zato što nije naša zastava

Dvajt onda smo i mi srbi kreteni koji smo navijali za sakramento
lolololo

oko čega se vi cimate...

Jeb ga nemam pametnija posla danas viš kakvo vreme došlo :)

Није проблем у дочеку, лепо је то да се подржавају успешни људи, поготову спортисти. Ипак он игра за себе али није лоше да зна да га прво његови људи цене за то што ради.
Што мене највише иритира је што знам људе који да им је Новак син рођени не би га јебали два посто, ко што и раде са својом децом, а овамо на сав глас Ноле курац, Ноле палац...још и оне петарде што са прозора чим победи негде и пале ватромете...јеботе.

Теби није циганисање то што је довео читав буљук фамилије?

Jeste! I cela ta prica oko njegovo caleta mi je tuzna...ali on,kao covek,i njegovo ponasanje me zanima,njega cenim...Ovo je ispad,nema nazad,videce se i cuti negativni komentari,i nadam se da nece vise ponavljati.

Daj brate,kako mozes da poredis sad Tipsarevica,to je kao da uzmem i Djokovicevog burazera da pljujem...mislim lupam,da je najbolji kao junior...