Prijava

Dvajt onda smo i mi srbi kreteni koji smo navijali za sakramento
lolololo

Зајебавам се бре, нормално је навијати за тим где има твојих сународника али тај дочек је ипак претеривање по мојему мишљењу.

Таули јаб ипак реко да је у питању ПОБЕДА.

Dobro..eto poenta je nije Djokovic kreten,nego su kreteni oni koji ga velicaju,a Djokovic je samo malo kvaran sto to iskoriscava.

Činjenica je da je dobar teniser, ali ne vidim ni jedan razlog da predsednik države ode da ga gleda, da se od njegovog uspeha pravi tolika pompa. Realno SRAMOTA me je bilo kad sam juče video Tadića. Š'o se tiče humanitarnog rada više je pomogao Japanu nego Kraljevu tad mi se i zgadio

,a Djokovic je samo malo kvaran sto to iskoriscava.

Ма, дај...

Pa Tadic je prica za sebe,otisao da ubira kojekakve poene...

Objasnio sam...necu vise o Djokovicu.Vozdra.

ajd da se uključim na kratko... mislim da je danilović večeras objasnio... nemam pojma kako bilo ko može pomisliti da je ovo uspjeh srpskog sporta ili nešto slično... dakle, srbija ovom momku nije obezbijedila ništa, čak ni jebene terene... sve što je postig'o postig'o je zahvaljujući ocu i realno mog'o bi ga boliti tuki za sav narod... i da, dječko igra za sebe i za milione, al' dosta puta je dio tih miliona je ostavio u humanitarnim akcijama...

P.S. nisam pročit'o ni jedan post, mrzi me...

EDIT:

vrno sam se natrag i pročitao neke postove, pa evo malo da komentarišem...

Здруге стране, патријархално уређење у нашим тениским породицама дошло је главе, својевремено, Јелени Докић, а вероватно ће доћи и Ђоковићу. Ћале му је, једноставно речено, дилеја. Ово "својатање" Ђоковића (тј. изједначавање његовог успеха са успехом читаве нације) је потпуно природно (мада помало екстремно) и не верујем да би Британци поступили другачије, да је којим случајем Мареј освојио Вимблдон. Међутим, Срћан Ђоковић је једном приликом назвао Новака "породичним пројектом".

nije ti na mjestu poređenje... ovaj čovjek je jednostavno toliko iznad damira da se ne može nikako porediti... a i ovo za projekat si pogrešno protumačio... realno, ljudi su sve uložili u njega i naravno da hoće preko toga da obezbjede egzistenciju narednim generacijama... kurac bi on bio to što jeste da nije stari rasprodo sve što je sticao godinama i platio mu silne kampove... msliš da ga je pilić trenirao za DŽ? jest kurac...

Е, а да вам позвони Ноле на интерфон онако као на реклами, је л' бисте га отерали у пичку материну?

jok, pozvao bih ga na pivo i bila bi mi čast što je takav lik navratio kod mene, pa makar i slučajno... ne kapiram ljude koji imaju problema sa tim što je neko dominantan...

Moja komsinica, zena srednjih godina, koja nista ne radi u zivotu, osim sto cepa kafe i cigarete prica mojoj kevi kako se trese dok novak igra.
Takvih pacijnata je vise.
Svaka mu cast, ali sramota je sto vaterpolisti moraju da dizu kredit da bi isli na neka medjunarodna takmicenja.
Oni osvajaju sve zivo, pa su 20 puta manje zastupljeni po medijima.
Drugacije je kod timskih sportova, koji se igraju za zemlju.
Ovo je njegov individualni uspeh, pa ne vidim poentu u kolektivnom vlazenju.

Sva ta do neba uzdignuta prašina o Đokoviću je izrežirana od strane demokrata.

Мош`те само да му пљунете под прозор што би реко наш народ.

@ Rosoneri
Koliko bi igrača išlo na SP u fudbalu da to nije najveća pijaca na svetu? Koliko njih zapravo gine za zemlju, a koliko njih igra da bi se bolje prodali?

Koliko bi igrača išlo na SP u fudbalu da to nije najveća pijaca na svetu? Koliko njih zapravo gine za zemlju, a koliko njih igra da bi se bolje prodali?

UUUU ovo je veoma interesantno pitanje

Boze ovi manji mozda i idu zato, ali boli Vidica i Stankovica kurac za prodaju.
Ali verujem da bi vecina igrala cak i da znaju da od prodaje nema nista.
Ipak je velika cast igrati na svetskom prvenstvu.

ros, vjeruj mi da je stankovića bolio '98, a i vidića kasnije... mnogo više nego za to da igraju za reprezentaciju...

Pa njih boli kurac, ali to ti nije ni petina reprezentacije :)

Osim toga, video si ih kako igraju tamo. Neće ljudi dumiru džabe. Tako da ni oni nisu neki borci protiv Estonije ili Irske

Dobar dečko... sve pare šalje kevi.

Nista ne duguje drzavi, eto radije cu da navijam za njega nego za onog drpiguza il' prepotentnog Federera, meni je bilo dovoljno to sto nikad od TSS nije uzeo premiju ni platu, nista uzeo je pisljivih 640 dolara.