Repstacija sporta Košarke

  1. круно нема мудо

  2. Sasvim zasluženo. Čestitke hrvatskim igračima i navijačima, Papetu i Arminu.

  3. Pa bolje da idu ustase, neg ovi ciganski talijani!

  4. Добре Усташе. Кад је одређивање који квалификант иде у коју групу?

  5. Dao je sve od sebe Kruno da nam ostane gotivan lolek

    A mislim da je za Lokomotivu pre sezonu-dve na 2-3 utakmice u kratkom razmaku rešavao trojkom u poslednjim trenucima. Šarić opro odbranom.

  6. Да бисмо избегли Амере до финала битно је да будемо други у групи, то јест да изјебемо французе. Када бисмо били којим случајем у групи први (лолек), велике су шансе да идемо на Хрвате у четвртини

  7. Група А: Србија, САД, Канада/Француска, Венецуела, Кина, Аустралија

    Група Б: Аргентина, Бразил, Хрватска, Шпанија, Литванија, Нигерија

  8. Не знам, све ово до сада што смо одиграли на мене оставља утисак да смо јачи него на прошлом СП и ЕП. Ако би се све поклопило могли би и Амери лако да падну.

  9. Укрштања:

    1А == 4Б
    ------------------------->
    2Б == 3А

    _________

    2А == 3Б
    ------------------------->
    1Б == 4А

  10. Ако под "лако" мислиш да се 117 ствари поклопи, онда се слажемо, Лаки.

  11. Volim kad su ova normalna ukrstanja

  12. I nikako da budemo prvi u grupi, ne mozemo da dobijemo amere dva puta...(JEDNOM U FINALU MOZEMO OPAAAA)

  13. Хаха, а јесам бацио суптилан шук Америма, нема везе што нико сем Срба неће прочитати ово.

  14. Mozak>misici droga steroidi
    Jokic>murikanci

    Edit: jesi stec iako je fora "da se malo zamislis a me samo haha"

  15. Симоновић > ___________ (дописати по жељи)

  16. СИМОН АУТОРИТАТИВНО ЗАКУЦАВА лик никад неће престати да ме затиче, има те ретке моменте спонтане апотеозе у десет година млађу верзију себе која никада није ни могла бити тако добра

  17. Нису још подијељене групе, тек сутра након финала у Манили се одређује ко ће гдје.

  18. Ако би се све поклопило могли би и Амери лако да падну.

    Glava me je zabolela kad sam ovo pročitao.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.