Repstacija sporta Košarke

  1. Očekujem epsko šibanje između Kaline i Grina.

  2. Јебем ли га, ја сан на спортске.нет прочитао да је сутра извлачење, мада ми је нелогично то кад се одмах могло обавити исто кад су одређене групе.

  3. вас претеране оптимисте треба тући оним кабловима трофазним дебелим

  4. Jedva čekam da pođemo da se ložimo! JE BA ĆE MO A ME RE!!!

  5. i treba da se lozimo da cemo jebati ceo svet.
    jebes ti pracenje sporta,a posebno reprezentacije ako ces biti rezervisan.dobjamo crnce koji se bodu dekom!
    u boj se ne ide ako znas da ces pusiti tuki.
    kasnije to mozda dodje.jebi ga,svet je okrutno mesto...ili lopta sarena

  6. i treba da se lozimo da cemo jebati ceo svet.
    jebes ti pracenje sporta,a posebno reprezentacije ako ces biti rezervisan.dobjamo crnce koji se bodu dekom!
    u boj se ne ide ako znas da ces pusiti tuki.
    kasnije to mozda dodje.jebi ga,svet je okrutno mesto...ili lopta

    Marko je navikao da kuka Sanitarni. Trebalo bi da pogledaš Zvezdinu temu tokom sezone da vidiš kako izgleda pesimista.

  7. lakse je biti pesimista.mos kazes ako/kada izgubimo jesam rekao,nema nista od nas,a vi se lozite.pajvani jedni.ja sam znao pre vas sve

  8. Sada sam gledao konferenciju za novinare.

    Sale ne vodi Bobija u Rio, ide Štimac umesto njega. Bjelica i Mačvan idu.

    Edit: još se ne zna u kojoj smo grupi, izvlačenje kad se završi turnir u Manili. I baš sam se skenjao sad zbog Bobija.

  9. Jebo vas bobi u dupe u kukurizima kolko puta treba da ispali reprezentaciju da ne kukate za njim

  10. Ali sa njim bi bili jaki ko zemlja. Al Sale reko da ga Bobi najstrašnije ispalio par sati pred konferenciju za novinare. Tako da nece da ga vodi, vodi Stimca jer ima veliko srce. Eto, to je rekao, al ja bih Bobija svejedno.

  11. иде мачван јебени. колико иритантна лобања

  12. Ja mislim da ce on da pokvari hemiju u ekipi. Baš je negativac.

  13. Može da bude šek lično zbog svih ispala dosad meni ne bi video reprezentativni dres u životu

  14. stimac i njegovo srce...i to jos veliko.svaka njemu cast,al on veze nema.moze imati zelju koliko hoce kada nije ni za kurac.
    posteno.nije poceo pripreme.mozda je trebao sale psiho da gleda grejtr gud i da malo olabavi.mozda,ne znam...
    gledati stimac sa zeljom 100,skilom 2,a ne gledati vobana sa zeljom 39 i skilom 79...kapiram da se zelja moze stvoriti do olimpijade,a skil ne.
    sve u svemu,ne igra,neka pusi kurac.

  15. Proseravanje je ovo Saletovo oko Bobana. Nismo više košarkaška velesila da bismo se tako lako odricali igrača koji bi protiv nekih ekipa pravio ogromnu razliku.

  16. Jebem li ga. Možda Jokara sad dobije više minutaže pa ovo ispadne dobro.

  17. Kolko ste počeli jebeno da smarate sa Bobanom, jebo vas on u dupe. Koliko sam čitao, njega ni ekipa ne voli nešto preterano, posebno Teo. Imamo do jaja tim i bez njega, još kad se priključi Bjelica, nadam se i Mačvan, bićemo posle amera najjača ekipa na turniru. I individualno i kao tim. Boban je atipična glavica i verovatno bi morao da se menja i koncept igre, a zašto menjati nešto što donosi rezultate i lijepu igru. A i usporio bi nas dosta. E sad, kapiram da Bjelica sigurno upada umesto Dangubića, ako i Mačvan udje, verujem da će on zameniti Birču ludaka, a meni on pregotivna lobanjica postao, jebem li ga. Bolje da upadne umesto ćopave kosovarčine, ali onda bi jedina trojka u ekipi bio Kalinić, tako da verujem da ogavni gnjilančanin ostaje,

    ŠTIMARA MORA IĆI JER NAM JE JEBENA TALIJA

  18. Али јесте и Боби зајебо. Могао је поштено да каже раније да не зна шта ће му бити са каријером, вјерујем да би Сале имао разумјевања за то. Али Боби је хтио да сједи на двије столице, чекао је до посљедњег тренутка да види шта ће се десити, и онда отказао. Потпуно схватам Ђорђевића, Боби би био важан играч за нас и вјероватно је све планове прилагодио да њему обезбједи што боље услове да се уклопи у екипу. И онда те неко тако изради, и ти све мораш поново да планираш, а сат откуцава. Сва срећа па нисмо имали нешто претјерано тешке противнике на овом турниру, па смо успјели без неких већих проблема да прођемо.

    Е сад, прича око поновном позивању Бобана за ОИ је по мени бесмислена, Ђорђевић је поставио неки систем који је лијепо функционисао и било би глупо да сад нешто мијења и преправља јер игре почињу за непуних мјесец дана. Поштено би било од Бобија да након Олимпијаде каже тачно шта се десило, зашто је толико дуго оклијевао да каже да неће моћи иако је знао каква је ситуација, и на крају крајева, да се извини Салету и саиграчима јер их је довео у незгодан положај. Мени је искрено жао што је све испало овако јер знамо сви какав је човјек и спортиста, али ја га не бих отписивао за нека наредна такмичења.

    Што се тима тиче, ја бих избацио само Дангубића и повео Бијелог ако се опорави на вријеме и то је то. Исто мислим да Мачван не би требало да иде, прво јер је поврјеђен и не зна се да ли ће бити спреман, а лично, његов карактер ми се никако не уклапа у ову атмосферу коју је Ђорђевић створио у екипи.

    Извињавам се на дужини поста.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.