Repstacija sporta Košarke

  1. ŠALABE JEBO TE BOBI U PRKNO

  2. JEBO TEBE SALE NACIONALE I MIŠA TUMBAS U ŠUPAK, PREJEBEN POST SI MI OSTAVIO NA PRETHODNOJ STRANI!

  3. Lol Dušane, baš htedoh da napišem da imam info da je Đorđević otpisao Bobija jer je saznao za njegovo prcanje u dupe u vojvođanskim kukuruzima.

  4. Nego, da vas pitam, dolazi li iko od vas na festival u Šipovo?

  5. Jebote šta si zapeo sa tim slikano u SAD pa slikano u SAD haha.

    Ja sam izneo svoje mišljenje, a ovo sa patikom je samo podgejalo sumnju.

    Pazi, pred to Evropsko, Bobi je prošao preglede kod nas kao zdrav, pa su onda čini mi se lekari u Italiji potvrdili da je ko dren. E onda odlazi u tvoj SAD hahah i pazi slučajnost, i tamo je zdrav i potpisuje za SA. E onda kad je trebao da igra za reprezentaciju, pojavljuje se neki otok i jadničak ne može da igra za nas.

    Možda je sve tako i bilo, ali kad je sad opet ponovio sličnu stvar, ne može čovek da se ne zapita šta se dešava

    Brate evo ti poslednji moj post na temu Bobija jer si tvrdoglav kao magarac. Samo je tebi patika mogla da podgreje sumnju jebala te ona.
    Rezultate pregleda u Italiji San Antonio nije hteo da prizna tek tako, sve dok njihovi lekari ne obave preglede noge. Čizma mu je stavljena preventinvno da ne bi pogoršao povredu (to je zvanično saopštenje San Antonia i sigurno im ga nije Miško pisao). I po ko zna koji put da ti ponovim pošto si ograničen preko svake mere, jebe se Sparsima za reprezentaciju, nisu ništa radili da bi nekom napakostili već su gledali sopstveni interes.
    Doduše i ja sam teška budala što se raspravljam sa neznalicom. Bio sam na tolikim okupljanjima reprezentacije, pričao sa tim ljudima i gomilu stvari zajedno sa kolegama saznao nezvanično koje iz raznoraznih razloga nisu bile za objavljivanje u novinama i onda mi dođe Tuta Bugarin da me ubeđuje da je ne znam i da ima onih malo bolje upućenijih. O jebem te živote.

  6. друга би прича била да је неко на време препознао патику! сад је већ касно.

  7. Jebeš mi mater Truće ako nisi najpametniji, ja se ubih objašnjavajući a ti samo dođeš lupiš i odeš lol

  8. A cekaj, bobi je kao imao patiku u ruci kada se slikao, sta?

  9. и мени се то дешава кад нешто објашњавам нашироко. нпр, не знам да ли си знао да су трке паса у кладионици превара?

    ЕДИТ: Јесте, ваљда леву ако сам добро запамтио.

  10. не знам да ли си знао да су трке паса у кладионици превара?

    Ma ne verujem bre. Kladža prevara? Svet mi se srušio.

  11. treba istraziti i to da li je patika u ruci fotosopirana

  12. Ne vredi, ja mislio Gonzo sportski novinar i da je upućen, a on kao da je bio zamrznut godinu dana pa ga sad odledili. Ima neki film takav jeste.

  13. gonzo
    Odakle ti ideja da su to kuloarske priče i tračevi Diperu. Da jesu, ne bih ni pisao o tome na forumu baš zato što je neprovereno.

    Од пар Мишкових играча, а и поред тога ми не иде у главу да Мишко на било који начин затвара врата репрезентацији неким својим играчима због неког ситног сукоба.... Преко репрезентације има бесплатну рекламу јер више скаута прати та такмичења него АБА лигу и, поготово, нашу лигу.... А и у окосници репрезентације игра један једини његов играч (Богдан, Бјелица и Калинић су Рашковићеви, а Тео је од Грка оног, не могу се сетити имена сад), хоће и он да их угура што више ту, а сукобљавањем са селектором то сигурно неће постићи....


    За Бобија рекох - ја бих га звао (јер гледати Радуљицу дуже од пет минута на терену ми је ужас, поготово кад је и Недовић још на паркету), али исто тако немам разлога да сумњам у било какву одлуку тренера који је прво миланску Олимпију вратио у Евролигу (после их је и Армани купио), а онда је и са нама играо финале светског и полуфинале европског, а ПАО је толико добар после њега био да су Арис прошли тек у мајсторици (Бенетон је банкротирао).... А и прави се помпа око тога као да је Боби Гасол или да нам значи као Немцима раније Новицки и као да ће Штимац, ако уопште и оде, играти 30 минута по утакмици поред Јокића и Радуљице, а не фазон 5 последњих минута и то против Венецуеле и Кине....

    Тилмо, за Бобија и ту повреду, окачих раније и страну вест везано за то, није ништа избегавао или лажирао повреду, Спарси му нису дали да игра под повредом и то је то....

  14. Ma kapiram ja to Diper, nego ovaj Gonzo ne može da shvati. Kao pokvarena ploča je.

  15. А шта ћемо с тим да му је била повређена лева нога, а он у руци носио десну патику?!!?!?!

    За мачвана сумњам да ће да заигра уопште, али и ако буде играо - много бих више волео да са списка отпадне недовић него бирчевић (ако узмемо да дангубић сигурно отпада повратком бјелице). Или да бизговчина никад не узме лопту као плеј, него да се пусти у игру кад су на терену теодосић или марковић уз њега, јер дудук не зна да искористи блок за неку два на два игру, не види ништа, не обраћа пажњу ни на кретање играча под кошем, ништа. мада океј, треба нам та експлозивност за контре и кад се пробије прва линија одбране, само што ако га буде гурао уз теа/марковића, онда на двојци не могу и богдан и он, не свиђа ми се. више бих волео да имамо бирчу, мачвана и бјелицу на четворци (а може и јокић такође), него три плеја, од којих је један недовић. ако може на двојку без да креира напад - ок, ако не може, мршукурац. сваки напад нам је мртвило кад га видим на плеју, не уме, не види, није плеј, и јбг.

  16. Ako vodi Tea, Jovića i Markovića, Nedović ide na dvojku.

    A meni su idealna kombinacija on i Bogdan na dvojci, jedan vrhunski šuter a slab atleta. Drugi solidan šuter a dobar ulaz i fizikalije.

    Nedovića koči što svi očekuju od njega mnogo a on nije taj kalibar, bolje igra bez pritiska.

    Kao Simon što proigro na kraju karijere tek kad niko nista od njega nije očekivao.

    Za Dangubića ne znam, mislim da u svakoj kombinaciji dečko propada, previše je pogubljen.

  17. Tilmo ovo samo nagađam, a ti me ispravi ako grešim. Na ovaj deo Diperovog posta:

    Тилмо, за Бобија и ту повреду, окачих раније и страну вест везано за то, није ништа избегавао или лажирао повреду, Спарси му нису дали да игра под повредом и то је то....

    Ti si odgovorio ovo

    Ma kapiram ja to Diper, nego ovaj Gonzo ne može da shvati. Kao pokvarena ploča je.

    E sad ja sam ti to isto objasnio u nekom postu pre fazon četiri strane i posle svega ja ne mogu da shvatim i vrtim kao pokvarena ploča. Ako sam za ovo u pravu (kao što napisah ispravi me ako grešim), onda si ti dečko solidno praviš lud ili stvarno jesi lud.

    Од пар Мишкових играча, а и поред тога ми не иде у главу да Мишко на било који начин затвара врата репрезентацији неким својим играчима због неког ситног сукоба.... Преко репрезентације има бесплатну рекламу јер више скаута прати та такмичења него АБА лигу и, поготово, нашу лигу.... А и у окосници репрезентације игра један једини његов играч (Богдан, Бјелица и Калинић су Рашковићеви, а Тео је од Грка оног, не могу се сетити имена сад), хоће и он да их угура што више ту, а сукобљавањем са селектором то сигурно неће постићи....

    Jebiga Diperu, par njegovih igrača je mojim kolegama ispričalo malo drugačije priče naravno potpuno nezvanično. Mišku trenutno u tom smislu reprezentacija čini se i nije potrebna. Jokić je draftovan direktno iz Mege bez da je zaigrao za seniorsku selekciju, Zagorac takođe, ako se ne varam i Micić.
    Zapravo njemu više u tom smislu uslugu učini kamp u Trevizu gde obavezno ima pun kurac igrača (bio sam 2010. na tom kampu, posalo me Žurnal za divno čudo i lično sam se uverio) i gde sve pršti od gomile skauta iz NBA kao i predstavnika klubova iz Evrope. Sa druge strane, on može sebi da priušti na primer sukob sa Saletom oko Bobija jer ne vidim kako bi zatvorio svojim igračima vrata reprezentacije, pošto ne znam sa kojim opravdanjem (osim neke povrede ne daj bože) bi Đorđević na primer mogao da ne pozove Jokića za neku sledeću reprezentativnu akciju.
    Da se ne razumemo pogrešno, ne branim Miška, zapravo mi ide na ganglije jer mi deluje da pokušava previše da se upetljava u neke stvari gde mu uopšte nije mesto. Samo sam pokušao da naglasim da meni sve ovo mnogo deluje kao sukob Saleta i Miška koji tinja još od zajeba sa Veličkovićem pre dve godine.
    Nego Diperu brate radiš li ti negde kao novinar ili si preko neke druge priče upoznat sa stvarima u košarci?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.