Repstacija sporta Košarke

  1. I dalje, Tilmić. Kad mi se gledaju prefinjene šaljem pvt-ove drugim autorima.

  2. Stiže. Čim naučim da podelim sliku sa fb aplikacije.

  3. нијема нам бобија касни на тренинг дје ли је боби
    http://i.imgur.com/bjpuutg.jpg

    е не могу доћи да играм за репрезентацију јебига
    http://i.imgur.com/rE2VnR0.jpg

    а добро мораш одморити мало имаш и ти душу
    http://i.imgur.com/bjpuutg.jpg

  4. Zasto se ovo nama desava uvek? Jel moze neko da zamisli Portugalca ili Nemca da stave licni interes ispred reprezentacije. A busamo se patriotizmom ili cime vec. Ko ga jebe, ne mora ni da igra. Velika lova, covek realan.

  5. Гонзињо брт, зар и ти паде под утицај кулоара и трачева?

    Odakle ti ideja da su to kuloarske priče i tračevi Diperu. Da jesu, ne bih ni pisao o tome na forumu baš zato što je neprovereno.

    Тилмо, откуд знаш да ово није испред неке клинике, приватне ординације?

    Stevane ja sam mu već napisao da je to fotografisano u SAD, a ne u Srbji i da boli kurac Sparse da smišljaju podle planove kako bi napakostili reprezentaciji Srbije. Ali je to nemoguće to objasniti Tilmu. Jebiga ipak je on iz one grupe upućenijih ljudi.

  6. Jebote šta si zapeo sa tim slikano u SAD pa slikano u SAD haha.

    Ja sam izneo svoje mišljenje, a ovo sa patikom je samo podgejalo sumnju.

    Pazi, pred to Evropsko, Bobi je prošao preglede kod nas kao zdrav, pa su onda čini mi se lekari u Italiji potvrdili da je ko dren. E onda odlazi u tvoj SAD hahah i pazi slučajnost, i tamo je zdrav i potpisuje za SA. E onda kad je trebao da igra za reprezentaciju, pojavljuje se neki otok i jadničak ne može da igra za nas.

    Možda je sve tako i bilo, ali kad je sad opet ponovio sličnu stvar, ne može čovek da se ne zapita šta se dešava

  7. Jel moze neko da zamisli Portugalca ili Nemca da stave licni interes ispred reprezentacije.

    стварно незамисливо да неко откаже учешће због уговора или каријере! то се само нама дешава.

  8. Kurac od trenera koji je iznenadio na svjetskom, jer je slabo skautiran, sad su mu provaljene obe napadačke akcije, ima da nam Kina jebe mamu.

    исто тако је прошао и голубар, сребро на европском, па кад су га провалили, ништа.

  9. evo i kole zvao gobera koji nije igrao kvalifikacije, otpao moerman

    ali ovi likovi koji kažu tipa ajde ti reci štimcu da ne ide u rio. lol. evo ja ću da mu kažem ako postoji mogućnost. taj štimac se nije izborio ni za šta, tu je da igra garbage time i da sedi i maše onim peškirima. dakle on se nije plasirao na olimijske igre, nego je bio tu jbg. kako će neko zbog bjelice da otpadne (danga)? to nije bezveze, a?

  10. исто тако је прошао и голубар, сребро на европском, па кад су га провалили, ништа.

    Pa da, najveće uspjehe ostvario kao pomoćnik Željkov. Kao kad bismo sad Mutu trenerom proglasili. Niđe veze.

  11. ali ovi likovi koji kažu tipa ajde ti reci štimcu da ne ide u rio. lol. evo ja ću da mu kažem ako postoji mogućnost. taj štimac se nije izborio ni za šta, tu je da igra garbage time i da sedi i maše onim peškirima. dakle on se nije plasirao na olimijske igre, nego je bio tu jbg. kako će neko zbog bjelice da otpadne (danga)? to nije bezveze, a?

    O ovome govorim stalno jbt. Bravo!
    Šta je sad Štime dobar za atmosferu?! Ili za skupljanje peškira, bodrenje? Ili da se zajebavaju na njegov račun? Idemo na olimpijadu jbt, ne na rakijadu!

  12. Štime je dobar da plaši protivnike

  13. Ček koje je to bilo prvenstvo skoro kad je neko pretio da će da baci kletvu na nekog fudbalera.
    Možemo da pretimo amerima da će da bacimo kletvu na njih da liče na štimeta ako nas ne puste u finalu!

  14. Čekaj, hipotetički.

    Da Sale povede Bjelicu, Mačvana (koji i idu sigurno) i Marjanovića, ko će otpasti sa spiska?

    Cenim da Birča sigurno otpada, Štimac u tom slučaju i ko treći?

  15. па бјелица ће ваљда да иде, тако да мора већ сад да зна ко ће да отпадне.

  16. Đorđević je od pustog kurčenja potpuno izgubio kompas. Olimpijada i naš krah će ga spustiti na zemlju, ima da moli dr. Ðukanovića da ga primi kao ekonoma u Metalac.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.