Repstacija sporta Košarke

  1. ђорђевићу одлази

  2. Kako se bliže Igre meni je optimizam sve manji što se tiče košarkaša zbog ovih povreda.

  3. Možda bi i valjalo da ispušimo pa da siđu sa nebesa i da se opamete malo svi

  4. Izgleda da je sve ok.

    http://www.b92.net/sport/rio2016/kosarka/vesti.php?yyyy=2016&mm=07&dd=31&nav_id=1160942

    Sad će Hrvati možda da nas pobede u prijateljsjkoj, pa da se malo pohvale.

  5. ниједна утакмица са хрватима није пријатељска

  6. Slažem se Marko, ali znaš na šta sam mislio.

  7. hrvati su skoro gori od nas u precenjivanju svoje repke, stvarno neverovatno

  8. inače bih volija da ih pobedimo čisto onako eto čak i sa ovim trenutnim zdravlje leskovac rosterom

  9. hrce vazda sve svoje precenjuju.
    hevi kompleksi

  10. Ma jok Džanki, mi se ložimo da možemo da osvojimo srebro iako je većina nas svesna da će biti jako zajebano doći do borbe za medalju. Hrvati se baš lože da imaju tim za medalju, što znači da koriste fantastičnu gudru, a primećujem po netu gomilu njihovih komentara kako im fale Bender, Žižić, Zubac sve likovi koji su potpisali za NBA timove što valjda automatski znači da su mnogo do jaja. A pri tom, godinama čitam njihove komentare kako im dolaze fantastični igrači iz mlađih kategorija, kako će oni da preuzmu primat u seniorima i da jebu mame i onda dođe Češka i isprska ih po faci.
    Tako da su oni po tom pitanju gori od nas, pa jedno hiljadu puta.

  11. Znate li vi da je zadnju prijateljsku hrvatska vodila tri razlike 2 sekunde pre kraja i jebeni simonović im ubacio trojku o tablu u zadnjoj sec. Hahahahah

    I posle u produzetku smo im jebali kevu.

  12. E tim uzorkom se i ja donekle vodim gonzo, baš su im blasfemični komentari o repki po košarkaškim stranicama, neverovatno

  13. mada npr. i u tenisu vole da precenjuju dosta, izgleda da im je to u genetskom kodu

  14. jebeni hrvati imaju 7 igrača u rotaciji, a medju njima su planinić i roko leni ukić

  15. jebeni roko leni ukić prvi plej ekipe hahahah kako bih voleo da na njih naletimo u osmini finala

  16. Eo zadnja prijateljska kad im se Simon popišao po faci. Tajmaut je od nekog osmog ipo minuta i onda akcija koja čini mi se da nije bila tako zamišljena. Al Simon kosovar opalio ciglu i ušlo lolo

    https://youtu.be/8DfQSPTlKiY

  17. hahah secam se ove utakmice, kosovar im je dao preko 20 poena

  18. ukić vjeći predmet podsmevanja nego tepara i simon zajedno kod hrvata, baš kontradiktorno njihovom hajpovanju ekipe

  19. Ajde ne seri dzanki pricamo o simonu

  20. simon će kad bude clutch momenat protiv neke x repke dati autokoš i poštedeti nas muke