Repstacija sporta Košarke

  1. Dzankee zasto su ti draze strane reci od nasih kao da izbegavas srpske izraze engleskim sramis se na neki nacin svog porekla

  2. I ja to primetih. Voli da bude IN izgleda lolo

  3. dokle cete pljuvati simona kapitena picka mu materina pa jel nije sinoc sutirao 5/5

  4. Nakon one trojke hrvatima što postavih, rekao sam da ne mora ništa više da uradi u karijeri, kupio me za sva vremena. Xd

  5. Simon jebe jako
    Zvezdu je čupao sam 2 utakmice u El dosta od njega

  6. Duwajte ga ko ga pljuje. Jebač da ga duva i ako ga ne pljuje

  7. Coveka koji je nateran da podigne ukradeni pehar na tribinama ne mozes mrzeti.

  8. Konačno neko pametan a za Paću navija. Nateran. Tako je, nek neko kapira. Videlo se da mu je bilo neprijatno.

  9. Pa nisam siguran da bi veliki procenat ljudi odbio xd

  10. džanki ishajpujem ti usta poyx

  11. srpska kosarka propo

  12. Ima prenos na Arena 1

  13. za nepar minuta počinje

  14. Zlatni ste dečaci :*

  15. Hteo sam da bacim šegu kao Je l to Bosna igra al reko neću ispao si fer XD

  16. haha odmah sa vrata da mi ga šukneš :D

  17. Lol ne bre bate.
    Ne znam zašto ali ja tebe neizmerno volim.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.