Repstacija sporta Košarke

  1. Ima li neko strim jebem ti računar i boga kad se pali 29 minuta jebem li mu šarafića po šarafić

  2. Moje ime je Miloš Teodosić

  3. Pišam se na utakmicu sa Hrvatima kad su nam navijači spojeni i izmešani sa sve zastavama
    E za šta smo ratovali

  4. bolje kablovske imamo u bosni haha

  5. дајте стрим ало

  6. šta ovo petrović melje
    kao mi promjenili petorku kad smo njihove skontali
    kao nas strah
    mi srbi smo neustašivi bree

  7. sad da sam đorđević uveo bih im 5 štimaca

  8. nece ovo govno da radi.neko je kacio sa tjuba te lajvove.
    onaj betmenstriming isto poceo da sere.

    evo ga
    http://ifirstrow.eu/watch/453443/1/watch-croatia-vs-serbia.html

  9. Biće ovo ok. Da dođe jedan crnac još i pesma.

  10. Hahah ali njima Air Jordan radi dresove, hahahah kakva ironija. Kaže njihov selektor na tajmautu kako oni daju sve lepe poene, a Srbi na bazi kurca iz njihovih pizdarija, hahah neumornii kompleksaši

  11. Nedopustivo loša igra u tranziciji, ne umemo da završimo napade sa igračem više.
    Valjda će nas krenuti šut u drugom poluvremenu, očigledno da je ova postava sa Jovićem i Markovićem jako šuterski limitirana.
    Inače, ne znam šta bi sa Nedovićem, uhvati se za nogu i odskakuta sa terena, a voditelj degen ništa ne spominje

  12. Jebali majku, nikad ogavniju ekipu nisu imali, Šarić i tata mu, ovaj Planinić, Hezonja zvani Vins Karter i sotatak ekipe sa sve Acom Petrovićem za selektora, fuj

  13. Hahahaha jebem te živote, kao da je Hrvatska u rangu SAD, a mi u rangu Kenije. Eto kako Aca Petrović drži tajm aut. Koje su ložane, što je najgore mogu i da dobiju ovaj meč jer nam škripi prilično u organizaciji igre i prespori smo. Ako dobiju neće moći da se živi po netu od njih, budući olipmisjki šampion.

  14. Pa možda je to njegov način da bodri ekipu i psihički ih održi, šta mislite stručnjaci?

  15. Jeste vi svesni da oni nas ne mogu da dobiju ni kad bi se igralo do 8 ujutru?

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.